Subscribe Us


MEHMET BOLAT, KIRATI İLE ISPARTA’YA GİDİYORTarsus haber- Tarsus  Evci Sarıibrahimli Belediyesi eski başkanlarından DYP’li Mehmet Bolat, Demokrat Partiyi şahlandırmak için kıratı ile  dün yola çıktı.

Merhum DYP lideri , eski başbakanlardan ve  cumhurbaşkanlarından  Süleyman  Demirel’in armağan ettiği fötr şapkası ile kıratın üstüne binen Bolat, Isparta’ya gitmek için Tarsus’tan ayrıldı.

Kleopatra kapısı mevkiinden At sırtında yollara düşüp, Merhum Süleyman Demirel’in mezarını ziyaret etmek için  Isparta’ya  giden Mehmet Bolat, “Merhum liderimiz Süleyman Demirel’i ölüm yıldönümünde anmak ve bana emanet ettiği fötr şapkasını vermek için Kıratımızla yola çıkıyorum. Partimizin ufkunu açacağız. Partimizi tek başına yeniden iktidara getirmek istiyorum. Ben bu yola baş koydum” diyerek, memleketi Tarsus’tan Isparta’ya hareket etti. Bolat, İslamköy’de Demirel’in mezarını ziyaret edip dua ettikten sonra Ankara’ya gidecek. Güniz sokaktaki Süleyman Demirel müzesine,  emanet aldığı fötr şapkasını bırakacak, sonra tekrar Tarsus’a dönecek.

Haber- Fotoğraf: Yakup Boncuk


 

Yorum Gönder

0 Yorumlar