Subscribe Us


TARSUS İL OLMAYA HAZIR MISIN KONULU TOPLANTITARSUS HABER- Tarsus'u il yaptırabilmek için  yeni bir kampanya başlatılıyor. Tarsus belediye başkanı Dr.Haluk Bozdoğan göreve geldiği günden bu yana Tarsus’un il olması için çaba harcarken  kentin dört bir yanına yeni afişler astırdı. Kampanyanın startı 30 Ağustos 2022 Salı günü saat 14.00 de Tarsus Kapalı spor salonunda yapılacak toplantıda verilecek.

Başkan Bozdoğan “Tarihin Başkenti Tarsus’un il olmasına yönelik başlatılan “İL’LE DE TARSUS” projesinin lansmanını 30 Ağustos gibi önemli bir tarihte yapacağız. Tarsus’u il yapmaya herkesten destek bekliyoruz” dedi.

Geçen hafta astırdığı afişlerde “İL’LEDE İL” sloganını kullanan Bozdoğan bu “Tarsus il olmaya hazır mısın” sloganını seçti.

Tarsus belediye başkanı Dr.Haluk Bozdoğan bu kez inadını Tarsus'u il yapmak için kullanıyor ve sanırım Tarsus il olacak ..

Bozdoğan bu kez kentimizdeki 20’nin üzerindeki oda başkanlarının da desteğini alarak yola devam ediyor.

Bozdoğan,  birlikten kuvvet doğar sloganı ile ille de Tarsus il olacak kampanyası hızla büyüyerek devam ediyor. Biz de “illede Tarsus il olacak” diyoruz.


 

Yorum Gönder

0 Yorumlar