Subscribe Us


ÖĞRENCİLERDEN TARSUS BORSA BAŞKANI KAYA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ


TARSUS ALİFAKI İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BORSA  BAŞKANI  KAYA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ 

Tarsus’a bağlı Alifakı mahallaesinde bulunan 16 derslikli 250 öğrenci kapasiteli okulun tamir , tadilatı yapılarak ve akan damı yenilendi. 

Tarsus Ticaret Borsası, eğitim kurumlarımızın fiziki ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında bütçe olanakları ölçüsünde desteğini esirgemedi. 

Bina yenilemesi tamamlanan Tarsus Alifakı İlkokulu’na ziyarette bulunan Başkan Murat Kaya, okul müdürü Şerafettin BAYINDIR ve okul öğretmeleri ile öğrenciler tarafından karşılandı. 

Başkan Murat Kaya, öğrencilerin modern, temiz ve güvenli bir ortamda huzurlu bir şekilde ders yapmalarını sağlamak hepimizin addedeceği görev olması gerektiğine değindiği konuşmasına şu şekilde devam etti; 

“Sevgili öğrenciler, sizler bizler için en kıymetli varlıklarsınız. Anneleriniz, babalarınız, öğretmenleriniz için çok kıymetlisiniz. Ülkemiz içinde çok kıymetlisiniz. Sizler gelecekte ülkemiz için çalışacak, daha aydın, daha güçlü bir Türkiye için çalışacaksınız. Bunu gerçekleştirmek için yapmanız gereken sadece düzenli disiplinli bir şekilde derslerinize çalışmak, çok çalışmaktır. Bu noktada hedefinize ulaşmak için hayaller kurun, kurduğunuz bu hayalleri geliştirin ve gerçekleştirin. 

Hepiniz ilerde birer meslek sahibi olacaksınız, hakim olabilirsiniz, savcı olabilirsiniz öğretmen olabilirsiniz subay olabilirsiniz, bilim adamı olabilirsiniz bunların hepsi sizin elinizde. Sizleri çok seviyoruz.”Dedi. 

Okul müdürü Şerafettin BAYINDIR, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, okulun fiziki ihtiyaçlarının karşılanmasından ötürü Tarsus Ticaret Borsasına ve Başkan Murat Kaya’ya teşekkür etti. 

Ziyaretin ardından okul öğrencileri tarafından Başkan Murat Kaya’ya plaket takdim edildi. 


 

Yorum Gönder

0 Yorumlar