Subscribe Us


TARSUS İDMANYURDUNDA 4 İSTİFA


 Tarsus haber- Tarsus İdmanyurdu spor kulübünden yapılan açıklamada yönetimden 4 istifanın kabul edildiği bildirildi.

Açıklama şöyle:

“Sezona büyük umutlarla başlayan takımımız  Şahin Kırbıyık başkanımızın onca fedakarlıklarına rağmen beklenen başarıyı gösterememiştir.

 

Şahin Kırbıyık ikinci yarıya yeni yönetim kurulu ile yani bizlerle başlamıştır. Bu yönetim partiler üstü siyasi bir düşünce gözetilmeksizin her görüşten insanın yer aldığı ,tarafsız bir yönetim kuruludur.

 

 Şahin Kırbıyık geçmişten dersler çıkardığını ve eski hatalarını tekrarlamayacağını söyleyerek ,kendi tabiriyle direksiyona kendisi geçmiş ve yeniden transferler yapmıştır. Yeni anlaşma yaptığı teknik direktörümüze tam yetki vererek yeni hedefler belirlemişlerdir.

 

Başkanımızın güvendiği arkadaşlarının bu görevi suistimal ettiği ve bu sistemde başarılı olamayacağına kendileri karar vererek, teknik direktörümüzün sözleşmesi karşılıklı fesh edilmiştir.

 

Birçok görüşmemizde istifa etmemesi yönünde ricada bulunmamıza rağmen , bir ay önce Başkanımız sağlık sorunları ve işerinin yoğun olmasını sebep olarak göstererek ,noter aracılığı ile yönetime göndermiştir. Bizler tekrar aramıza döner düşüncesiyle yaptığımız yönetim kurulu toplantısında istifasını kabul etmemiştik.

 

Ancak dört arkadaşımızın daha istifaları söz konusu olmuş, bu dört arkadaşımıza da istifa etmemeleri gerektiği konusunda gerekli rica ve telkinlerde bulunulmuş olup ,arkadaşlarımız istifada ısrarlı olmuşlardır. Yönetim kurulumuz tarafından yapılan toplantıda  Şahin Kırbıyık ve diğer dört arkadaşımızın istifaları kabul edilmiştir.

 

Yüz yıllık çınar olan Tarsus İdman Yurdumuzun kapanmasını ya da kayyuma gitmesine kimsenin gönlü razı olmazdı. Bizler yönetim kurulu olarak gövdemizi taşın altına koyarak bu görevden asla kaçmadık.

Eski dönemlerde olduğu gibi Belediye Başkanlarımızın destek olduğu Tarsus İdman Yurdumuza belediye başkanımız  Haluk Bozdoğan destek olacağının sözünü vermiş olup , kendisine bu sorumluluktan kaçmadığı için verdiği vereceği destekler için tüm Tarsus adına teşekkür ediyoruz.

Tarsus İdman Yurdu kimsenin şahsi malı olamaz . 100 yıldan beridir var olan kulübümüz var olmaya devam edecektir.”

………..ooo…………

KIRŞEHİR MAÇI BİLETİ 1 TL

Tarsus İdmanyurdu spor kulübünden  yapılan açıklamada Kırşehir maçının bilet fiyatları 1 TL olarak bildirildi.

Açıklamada “Taraftara sözümüz , UŞAK SPOR maçında dik duruşları ve onurlu mücadele veren teknik ekip ve futbolcularımıza ,takımın gerçek sahibi olarak takımlarına sahip çıkmaları ve çarşamba günü KIIRŞEHİR SPOR maçında takımlarına destek olmaları yönündedir.

 

Karşılaşmanın bilet fiyatları 1 tl olacaktır.” denildi.

TİY-Kırşehir maçı bu çarşamba saat 13.00 de Tarsus şehir stadında başlayacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar