Subscribe Us


BOZDOĞAN, ‘’EL BİRLİĞİ İLE KENTİMİZE HAK ETTİKLERİNİ SAĞLAYACAĞIZ’’


TARSUS HABER- Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus’ta faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Odalar, Siyasi Partiler, Muhtarlar ve Basın Mensupları ile Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi. “Ramazan’ın bereketi hep birlikte yaşanır” diye konuşan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Ramazan’ın on ikinci gününde gerçekleştirilen iftar programında birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

 

Tarsus Belediyesi tarafından Belediye Tesislerinde düzenlenen iftar programına katılım yoğun oldu. Programa, Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İnanç Marım, Cezaevi Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Cüneyt Yüksel, Siyasi Partilerin İlçe Başkan ve Yöneticileri, Türkiye Muhtarlar Derneği Tarsus Şube Başkanı Turgay Benli, Tarsus Çamlıyayla Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Naci Güllü, Odalar ve Başkanları, Dernek Başkanları, Muhtarlar ve Basın Mensupları katılım sağladı. Başkan Bozdoğan, ‘’Bugün aile olgusuyla bir araya geldik ve Ramazanın bereketini birlikte paylaşıyoruz" dedi.

 

BAŞKAN BOZDOĞAN, ‘’EL BİRLİĞİ İLE KENTİMİZE HAK ETTİKLERİNİ SAĞLAYACAĞIZ’’

Tarsus’un ortak menfaatleri için birlik ve beraberlik çağrısında bulunan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan,’’ Kıymetli misafirler, bu mübarek ayda iftar programımıza katılım sağladığınız için teşekkür ederim. Ayaklarınıza sağlık. Çocukluğum Kızılmurat’ta havlularda kurulan iftar sofralarında geçti. Mahallenin tüm sakinleri orda olurdu. Dostluk, dayanışma, paylaşım tüm duygular yaşanırdı. Sizlerle eski günlere gittim. Ramazanın bolluğu, mutluluğu, hayırlı olması bu sebepledir. Küresel olarak birçok olay yaşıyoruz, savaş, ekonomik sıkıntı, iletişim sorunları, en önemlisi insanlarımızın yaşama mücadelesi, daha fazla çalışmamız üretmemiz lazım. Çalışmanın üretmenin en önemli simgesi, yüreklerindeki o tertemiz vatan, ülke, bayrak ve kırmızı çizgi olarak bu değerlerin yanında Tarsus sevgisidir. Tüm misafirlerimize ricam el ele verelim, birlik içinde olalım. Yakında önemli bir lansman yapacağız,İLLE’DE TARSUS lansmanı. Tarsus’un il olması, haklarını alması, daha donanımlı daha parlak olması için yapılacak. Tarsus için çok önemli, her yerde engel teşkil eden il mevzusunda sizlerin desteği çok önemli. Ramazan ayında tek isteğim bu kentin alması gereken haklarının bir an önce alınmasıdır. Desteklerinizi esirgemeyeceğini umuyorum. Herkese teşekkür ederim, Hayırlı Ramazanlar’’ diye konuştu.

 

Türkiye Muhtarlar Derneği Tarsus Şube Başkanı Turgay Benli’’ Tüm misafirlere ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Ramazan ayınızı kutlarım, Hayırlı Ramazanlar’’ diye konuştu.

 

 

Tarsus Çamlıyayla Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Naci Güllü ‘’ Ramazan ayının ilk on günü rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayınızı kutluyorum. Gelecek Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum. Bu organizasyonda emeği geçen başta Tarsus Belediye Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından program semazen gösterisi, yapılan dualar ve ilahi dinletisi ile son buldu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar