Subscribe Us


BOZDOĞAN,’’ TARSUS HALKI, HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK’’TARSUS HABER- Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Yatırım Yılı ilan ettikleri 2022 yılında hayata geçirilecek olan projeler için çalışmalara son hızla devam ediyor. Bu kapsamda kente yeni kazanımlar sağlamak için kolları sıvayan Başkan Bozdoğan, yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacak olan projeleri yerinde inceledi. Başkan Bozdoğan’ın ilk durağı Tozkoparan Zahit Mahallesinde yapımı devam eden Aile Sağlık Merkezi ve Okuma Salonu inşaatı oldu.

İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Bozdoğan çalışmaların ivedilikle sürdürüldüğü belirtti. Şahin Mahallesinde de devam eden Aile Sağlık Merkezi, Okuma Salonu ve Kreş inşaatında da incelemeler yapan Başkan Bozdoğan, inşaatın tamamlanarak vatandaşlarla kısa sürede buluşturulacağını belirtti. Karavan sahibi yerli ve yabancı misafirlerin uğrak noktası haline gelen Karavan Park ve Tarsus Şelalesini de ziyaret eden Başkan Bozdoğan, alanda vatandaşlarla da sohbet ederek, kent için önemli bir turizm atağı olan Karavan Park alanının genişletilmesine yönelik iyileştirme ve geliştirme çalışmaları hakkında bilgi alarak yapılacak çalışmalar hakkında talimatlar verdi.

Üreticilerin ürünlerini aracı olmadan doğrudan ve düşük fiyatla tüketiciye sunduğu Halk Market, sağlıklı ve Tarsuslu besicilerden elde edilen etlerin uygun fiyata satıldığı Halk Et Market ve uygun fiyatlı ekmeklerin vatandaşlarla buluşturulduğu Halk Ekmek Fırınını da ziyaret eden Başkan Bozdoğan, vatandaşların uygun fiyatlı ürünlere ulaşımını kolaylaştırmak için çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti. Gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında gençlerin sosyal aktivitelere katılım sağlayarak yararlı alışkanlıklar edindiği Dr. Erdinç Şahin Gençlik Merkezinde de öğrenciler ile sohbet eden Başkan Bozdoğan, bilimin, sporun ve kültürün ışığında gençlerin sosyal aktivitelere katılımının önemine değindi.

 

BAŞKAN BOZDOĞAN, ‘’ASFALTLANMAYAN YOL KALMAYACAK’’

Kentin birçok noktasında devam eden asfalt çalışmaları da son hızla devam ediyor. Kent genelinde ulaşım kalitesini arttırmak üzere başlayan asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Bozdoğan ‘’Kalpten Kalbe Yol Yapıyoruz’’ diyerek, çalışmaların hızla sürdürüldüğünü ve asfaltlanmayan yol kalmayacağını belirtti.

 

BAŞKAN BOZDOĞAN,’’ TARSUS HALKI, HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK’’

Projelerin en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağına değine Başkan Bozdoğan, ‘’Kentimiz genelinde eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her vatandaşımıza eşit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Ekiplerimiz yoğun olarak çalışıyor. Tüm mahalle yollarımızı söz verdiğimiz gibi tamamlama gayreti içerisindeyiz. Ayrıca yolların kalitesini ve konforunu da yükseltmek amacıyla çalışıyoruz. Sosyal, kültürel, spor, sağlık, eğitim alanında şehrimizin tüm sorunlarını çözerek, hemşerilerimizin hizmetine sunmak için yoğun mesai yapıyoruz. Tarsus halkı, her şeyin en güzeline layık. Bu şehre hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz “dedi.

 

Başkan Bozdoğan, ‘’Bereketli bir dönem yaşanıyor, borçsuz bir belediye olarak Tarsus’ta her alanda çalışmalarımızı gerçekleştirirken, ulaşım, sağlık ve turizm alanında önemli hizmetlere imza atıyoruz.  Çalışmalarımız daha da artarak devam edecek" diye konuştu

 


 

Yorum Gönder

0 Yorumlar