Subscribe Us


ÜZÜM ÜRETİCİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

TARSUS HABER- Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarsus Ziraat Odası ortak çalışmaları ile   Killik bölgesi ve Ulaş mahallesinde yaşanan dolu afeti nedeni ile çiftlerimize ve muhtarlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu.

Ayrıca hasatı başlanan üzümlerin ham kesilmemesi piyasa değerinin düşmemesi için bilgilendirmelerde bulunuldu.

Tarsus Ziraat Odası Başkanı  Veyis Avcı ve İlçe Tarım Müdürü Hayri Erdoğan ‘’ Killik bölgemizin değerli çiftlerine ilgi ve alakaları için teşekkür eder bereketli bir sezon geçirmelerini temenni ederiz’ dediler..

Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarsus Ziraat Odası ortak çalışmaları ile üzüm hasadının başlayacağı bölgelerde bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri devam ediyor.

Tarsus Ziraat Odası Başkanı  Veyis Avcı, Tarsus Tarım Müdürlüğü Teknik Personellerin katılımı ile Dedeler Mahallesi Killik mevkisinde, Cinköy Mahallesi, Ulaş Mahallesinde Yapılan Toplantı ve arazi  ziyaretleri ile Bölge ve Ülke tüketicisine sağlıklı ve güvenilir gıda ulaşması için üreticiler ile bilgi alışverişi ve Dolu Zararı olan bağlarda gerekli incelemeler yapılarak üreticilerimize geçmiş olsun temennisinde bulunuldu.

Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak tüm üzüm üreticilerimize hayırlı bereketli bir sezon diliyoruz.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar