Subscribe Us


MERSİNLİLER 1.AKDENİZ RAP FESTİVALİ İLE COŞACAK


 Ünlü rap sanatçıları; Canbay & Wolker ve Velet’in sahne alacağı1. Akdeniz Rap Festivali, MCD Prodüksiyon organizasyonunda, hayırsever iş insanı Mehmet Şahit Ezer sponsorluğunda 5 Ekim Çarşamba günü Özgecan Aslan Meydanı’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Sosyal sorumluluk bilinciyle Sevgi Evi’nde yaşayan, Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören ve Rehabilitasyon Merkezleri’nde kalan çocuk ve gençlerin talepleri üzerine organize edilen festivalde, özel çocukların topluma entegrasyonu amaçlanıyor. Festivale tüm Mersinlileri davet eden festival sponsoru hayırsever iş insanı Mehmet ŞahitEzer, “Bu çocukların toplumla kaynaşması çok önemli. Bu konuyu çok önemsiyoruz. Amacımız farkındalığı arttırmak. Onları hayatın bir kenarına itmek değil de hayatın içine çekebiliriz.” dedi.

1.Akdeniz Rap Festivali’nin basın tanıtım toplantısı Sultaşa Otel’de düzenlendi. Toplantıya MCD Prodüksiyon Ajans Başkanı Muratcan Demirtaş, Yüksek İnşaat Mühendisi hayırsever iş insanı Mehmet Şahit Ezer, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Kaya Tepe, Eski Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı, Kanal 33 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Demirtaş ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

 

 

“ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ İSTEDİ BİZDE ORGANİZE ETTİK”

 

Toplantıda konuşan MCD Prodüksiyon Ajans Başkanı Muratcan Demirtaş, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirecekleri festivalde sevgiye, ilgiye, sosyalleşmeye ihtiyacı olan dezavantajlı çocukların gençlerin toplumlumla entegrasyonunu sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Sevgi Evi’nde yaşayan, Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören ve Rehabilitasyon Merkezleri’nde kalan çocuk ve gençlerin talebi üzerine bu festivali organize ettiklerinin bilgisini veren Demirtaş, şunları söyledi:

 

“Çocuklarımızın talebi üzerine geliştirdiğimiz projeyi hayırsever iş insanı Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Şahit Ezer’e sunduk.Kendisi 1.Akdeniz Rap Festivali’ne tereddüt etmeden sponsor oldu. Sayın sponsorumuz bu konuda oldukça hassas. Kendisine bize sunmuş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim.”

 

 

Festivalde ünlü rap sanatçıları; Canbay & Wolker, Velet ve Mersin’den yükselen değer Batuhan Şaraplı’nın sahne alacağı bilgisini paylaşan Demirtaş, tüm Mersinlileri 5 Ekim Çarşamba günü Özgecen Aslan Meydanı’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek 1.Akdeniz Rap Festivali’ne davet etti.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar