Subscribe Us


TARSUS ŞEHİR TİYATROSU’NUN EZOP VE ÇİRKİN OYUNUNA BÜYÜK İLGİ


 Tarsus Şehir Tiyatrosu’nun “Ezop ve Çirkin” oyunları, büyük bir ilgiyle karşılanmaya devam ediyor.  Bu hafta sahnelenen Çirkin ve Ezop, tiyatroseverler tarafından ayakta alkışlandı. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan “Gençlere çok teşekkür ediyorum. Onları yıllardır tanıyorum. Hikâyelerini çok güzel yazıyorlar. Türkiye'deki en iyi ödülleri topladılar.” dedi. 

Her ay yayınlanan etkinlik takvimine göre sahne alan Tarsus Şehir Tiyatrosu, bu hafta sahne aldığı Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Tarsus Amerikan Koleji’nde yoğun ilgiyle karşılandı. Atatürk Kültür Merkezi’nde Çirkin oyunu, Amerikan Koleji’nde ise Ezop sahnelendi. Salonların tıklım tıklım dolduğu alanda, oyuncular ayakta alkışlandı. Reji ve dramaturjisini Nihat Çapar’ın yaptığı Çirkin ve Ezop tiyatroseverler tarafından keyifle izlendi.

“TARSUS ŞEHİR TİYATROSU EN İYİ ÖDÜLLERİ TOPLUYOR”

İzlemeye gelen herkese teşekkür eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan “Oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum, onları yıllardır tanıyorum. Hikâyelerini çok güzel yazıyorlar. Türkiye'deki en iyi ödülleri topladılar. Tarsus’u sanat kenti yapma yolunda Tarsus Şehir Tiyatromuz sizlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Kentimizde özellikle sanat ve sanatçıya destek verdiğimiz etkinliklerimiz ile Tarsus’u daha yaşanılabilir bir kent yapmak için çalışıyoruz. Tüm sanatsever misafirlerimize teşekkür ediyorum. ” dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar