Subscribe Us


TARSUS BAKKALLAR ESNAF ODASINDA BAŞKAN DEĞİŞTİ

 

Tarsus Bakkallar Esnaf Odası yönetim kurulu başkanlığı görevini 22 yıldır başarı ile sürdürmekte olan ve son yapılan oda genel kurul toplantısında rakipsiz olarak seçilen Başkan Erdoğan Yalçın sağlık nedenlerinden dolayı görevini Oda Başkan Vekili Oktay Yılmaz’a devretti.

 

Yapılan olağan yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulunun oy birliği ile Oktay Yılmaz oda başkanı olarak seçildi.

 

40 yılı aşkın süredir Esnaf teşkilatında farklı görevlerde esnafa hizmet eden Erdoğan Yalçın: “ Esnaf teşkilatında bulunduğum süre boyunca elimden geldiğince esnafımızın hak ve menfaatlerini göz önünde bulundurarak görevimi yerine getirmeye gayret ettim, umut ediyorum ki bugüne kadar hakkıyla taşımaya çalıştığım bayrağı Sn. Oktay Yılmaz benden daha da ileriye götürecektir. Bu vesile ile bugüne kadar birlikte çalışmış olduğum tüm teşkilat arkadaşlarıma ve bizi bu göreve layık gören tüm esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.”

 

Tarsus Bakkallar Esnaf Odası başkanlığı görevini devralan Oktay Yılmaz; “ Bugüne kadar odamıza ve esnaf teşkilatımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Sn. Erdoğan Yalçın’a teşekkürlerimi sunarım. Kendisinden devraldığımız bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden esnaf ve sanatkarlarımızın şüphesi olmasın. Tarsus Bakkallar Esnaf Odası olarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de Esnafımız için Birlik Başkanımız Sn. Talat Dinçer ile omuz omuza yürüyeceğiz.” Dedi.

 

 

 

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer:” Tarsus Bakkallar Esnaf Odamızda yaşanan devir teslim Esnaf ve Sanatkar teşkilatımızın mihenk taşlarından olan demokrasinin en iyi örneklerinden biri olmuştur, sağlık sorunları nedeniyle görevini devreden Sn. Erdoğan Yalçın’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı esnaflarımız adına teşekkürlerimizi sunarız.

 

Bu vesile ile görevi devralan Sn. Oktay Yılmaz’a yeni görevinde başarılar diler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği olarak her zaman yanında olacağımızı belirtmek isteriz.

 

Tüm teşkilatımıza ve Tarsus Bakkallar Esnaf Odası üyelerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.” Dedi.


Yorum Gönder

0 Yorumlar