Subscribe Us


Emniyet Müdürü Ali Garanlı'dan Polise üstün başarı belgesi


                      Tarsus    Emniyet Müdürü Ali Garanlı Polise üstün başarı belgesi verdi. Asayiş Büro Amiri Ramazan Dumrul da üstün başarı belgesi aldı. (Üstte)


 TARSUS EMNİYETİNDE ÖDÜL TÖRENİ

Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftarda emniyet personeli bir araya gelirken, sonrasında başarılı emniyet personeli başarı belgesiyle ödüllendirildi.

Bir restaurantta düzenlenen iftar programında Adalet Bakanlığı ve emniyet mensupları bir araya gelirken, iftar programında dualar okundu.

Etkinliğe Emniyet Müdürü Ali Garanlı’nın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Adalet Komisyonu Başkanı Orhan Gündoğdu Cumhuriyet Başsavcı Vekili Osman Tezcan ve beraberindeki Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimleri, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Latif Tufan, Asayiş Büro Amiri Komiser Ramazan Dumrul ve Asayiş Büro Amirliği personelleri katıldı.

Başsavcı Ramazan Murat Tiryaki, ilçede görev yapan emniyet mensuplarıyla iftarda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını, ilçedeki huzur ve güven ortamı nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Ali Garanlı’nın şahsında tüm emniyet mensuplarına teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ali Garanlı tarafından Asayiş Büro Amirliğinde görev yapan Komiser, Komiser Yardımcısı ve Polis Memurları görevlerinde göstermiş oldukları gayretli ve üstün başarılarından dolayı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 122. Maddesi doğrultusunda Başarı ve Üstün Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar