Subscribe Us


27 Aralık Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Deniz’e Ziyaret


 TARSUS-HABER- Tarsus 27 Aralık Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Alper Deniz’e Ziyaret..

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Üyesi Nail Uçak ve Genel Sekreter Hasan Şanlı Tarsus’a yeni kurulan ve 3’üncü Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi olan 27 Aralık Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Alper Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Kooperatif Başkanı Alper Deniz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,” 2019 yılından bu yana yılmadan usanmadan sabırla inatla mücadele verdiğimiz ve bizleri destekleyerek her zaman yanımızda olan Tarsus'un değerli esnafları sayesinde 27 Aralık Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifini kurmuş bulunmaktayız.”dedi.

 

Yeni Esnaf Kredi Kooperatifi ile Tarsuslu esnafların ucuz krediye daha rahat kavuşacaklarını belirten Deniz, kısa bir süre içinde Tarsuslu esnafların ihtiyacı doğrultusunda Kredi desteğine başlayacaklarını belirtti.

 

Borsa Meclis üyesi Nail Uçak, yeni kurulan kooperatifin Tarsus'a hayırlı olmasını Başkan Alper Deniz ile yönetimine başarılar dilediği ziyarette, “Yeni bir Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi'ne ve ucuz krediye daha fazla esnaflarımızın ulaşabilmesi için ihtiyaç vardı. 27 Aralık Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifimiz Tarsus'a ve Tarsus esnafına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Ziyarette esnafların durumu, ihtiyaçları, güncel konular ve ekonomi istişare edildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar