Subscribe Us


Milletvekili Adayı Hakkı Meniz: “Halkımıza Güveniyoruz”


 Seçim çalışmalarını yoğunlaştıran Meniz, “Milletimiz Tercihini Türkiye Yüzyılından yana yapacak, Mersin Türkiye’nin Parlayan Yıldızı Olacak”

 

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlere yoğun bir şekilde hazırlanan AK Parti Mersin Milletvekili adayı Av. Hakkı Meniz, gittikleri her yerde sevgi gösterileriyle karşılaştıklarını belirterek, “Gümbür gümbür geliyoruz. Aziz Milletimiz tercihini Türkiye Yüzyılından yana yapacak. Biz bu aziz millete tüm kalbimizle güveniyoruz, inanıyoruz” dedi.

 

Tüm Milletvekili adayları ve parti teşkilatlarıyla birlik ve beraberlik içinde yoğun bir tempoda çalışmaları sürdürdüklerini belirten Meniz, geçtiğimiz hafta sonu Mersin’e gelerek büyük bir miting yapan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Mersinliler’in gösterdikleri yoğun ve coşkulu kalabalığa teşekkürlerini ileterek, Mersinliler’in kararını verdiğini ve tercihlerini Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakından yana yapacaklarını ilettiklerini ifade etti.

 

Görüştükleri vatandaşlar, ziyaret ettikleri esnaflar ve yaptıkları ev toplantılarında halktan çok olumlu tepkiler aldıklarını dile getiren Hakkı Meniz, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mersin’de de gümbür gümbür geliyoruz. İnşallah Mersin’de de sandıkları patlatacağız. Türkiye Yüzyılı’nda yerini alan Mersin, hem bölgenin, hemde Türkiye’nin parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Hepimiz güçlü bir Türkiye ve güçlü bir Mersin için çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

Pazar gününü Tarsus’un Konaklar, Hacıbozan, Kocaköy, Nemiroğlu, Ballıca, Alifakı, Heleke, Çayboyu ve Bağlar mahallelerinde kahvehane ve ev toplantılarına katılarak yeni dönemde yapacakları hizmetleri anlatan, vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Hakkı Meniz, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarında Cumhuriyetin ikinci yüzyılına dev projelerle girilmekte olduğunun altını çizdi.

 

Muhalefetin ve şer odaklarının Türkiye'nin yükselişini durduramayacağını belirten Meniz, “Biz bu vatanı böldürmeyeceğiz. Kapı kapı dolaşarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlatmaya devam edeceğiz. Aziz milletimiz bütün bu olup bitenleri görüyor. Milletimizin bunlara sandıkta hak ettikleri dersi vereceklerine yürekten inanıyoruz. 'Demokrasi, özgürlük' diyenler tehdit dilini kullanıyor. Kendileri gibi düşünmeyen herkesi tehdit etmekten geri durmuyorlar” diye konuştu.

 

Pazar günü yapılacak olan seçimlerin bir kader seçimi olduğuna işaret eden Hakkı Meniz, “Açıkça görülüyor ki mesele 'Türkiye'nin yükselişini nasıl durdururuz, Türkiye yüzyılına nasıl dur deriz' meselesidir. Ancak bu aziz millet depremzedelerimizin acısını paylaşırken koltuk kapma telaşında olanları, ülkeye kaotik bir ortam vadeden, çözümsüzlük ve siyasi kavgaya sürükleyen, çıkar peşinde olanları çok net gördü. Birileri Akdeniz'de petrol aramamızı istemiyor, Karadeniz'de doğalgaz bulmamızı içine sindiremiyor. Birileri terör örgütlerini taşeron olarak kullanıyor. Türkiye bugün gizli bir savaş veriyor. Kandil’den, okyanus ötesinden veya başka bir yerden telkinlerle milletimiz kararını değiştirmez. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Mayıs seçimlerinden zaferle çıkacağına inancımız tamdır” şeklinde sözlerini tamamladı ve çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini kaydetti.
Yorum Gönder

0 Yorumlar