Subscribe Us


Mersin Gençlik Festivali’ dolu dolu bir programla sona erdi


 Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin gençlerin ve kendini genç hisseden her yaştan Mersinli’nin eğlenebilmesi için geçtiğimiz yıl başlattığı ve bu yıl da 2.’sini organize ettiği ‘Mersin Gençlik Festivali’ dolu dolu bir programla sona erdi

Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda düzenlenen festivalin ilk günü kapsamında Köfn ve Zeynep Bastık en sevilen parçaları gençler için seslendirdi. Etkinliğin 2. gününde ise, gençlerin en sevdiği isimlerden Aleyna Tilki ve rap dünyasının gözde isimlerinden Ceza sahne aldı.

Etkinlik alanında kurulan Hado, Pubg, Slot Car, Yumruk Duvarı, Zıplayan Toplar, Masa Tenisi, Langırt ve Cosplay alanları ile gençler, konser öncesi hem eğlencenin hem de maceranın tadını birlikte çıkardı.

 

Gün boyu süren etkinliklerde konser öncesisahne alan MC Halil BalDJ Emircan Saltabaşve YungOuzo performansıyla gençleri coşturdu.YoungOuzo’nun ardından sahne alan Aleyna Tilki,‘O Sen Olsan Bari’‘Bu Nasıl Yaz’‘DipsizKuyum’, ‘Yalnız Çiçek’‘Ayrı Gitme’gibi sevilen parçalarını seslendirerek hem sesi hem sahne şovuyla gençlere keyifli bir akşam yaşattı. Gecenin finalinde sahne alan Ceza da, ‘Plaka Yerli’, ‘Rapstar’, ‘Ceza Sahası’, ‘Açık Ara Bul Kon’, ‘Denizci’, ‘Beatcoin’ gibi sevilen şarkılarını gençler için seslendirdi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar