Subscribe Us


Özsu “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı


 

TADER Başkanı Semih Özsu “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı…

 

Başkan Semih Özsu mesajında;‘’Muhtarlık makamı, toplumsal hayatımızın en önemli yapı taşlarından biri olarak, devletimizin vatandaşa açılan ilk makam kapısıdır.

 

Hepimizin hastasında, cenazesinde, düğününde kısacası sosyal yaşamın içerisinde kendini gösteren, her türlü üzüntüde ve sevinçte kapısını gönül rahatlığıyla çaldığımız muhtarlarımız bizlerin baş tacı olmuştur. Vatandaşlarımızın oylarıyla seçilen muhtarlarımız, köylerimizin ve mahallelerimizin en önemli temsilcisidir.Vatandaşlarımızın dertlerine, tasalarına, sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olan, beklentilerini ve ihtiyaçlarını devletimize iletme noktasında etkin rol oynayan muhtarlarımız, devletle milletin bütünleşmesinin temel harcını oluşturmaktadır.

 

İnsan ve hizmet odaklı bir anlayışla devlet kurumları arasında hizmet köprüsünü kurarak fedakârca çalışan ve her zaman bir araya gelmekten onur duyduğum, Mersin İlimizin Tarsus ve diğer ilçelerinde bu kutsal görevi yerine getirmekte olan değerli Muhtarlarımız başta olmaküzere, ülkemizin diğer İllerinde görev yapan tüm Muhtarlarımızın “19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ” nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar