Subscribe Us


23 KASIM 2023- TARSUS MEKTUBU


 

23 KASIM 2023- TARSUS MEKTUBU

YAKUP BONCUK İYİ GÜNLER DİLER (YKB)

………..…OOO…………..

BAŞKAN BOZDOĞAN “BÜYÜK TARSUS HAREKETİNİ “ BAŞLATTI

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan , Tarsus'un hakkettiğini alması için 'Büyük Tarsus Hareketi'ni başlattı.

 Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Tarsus'un il olması gerektiğini vurgulayarak, 'Büyük Tarsus Hareketi'ni başlattığını duyurdu. Bozdoğan, Tarsus'un haksızlıkların, ezilmenin ve sömürünün son bulması için mücadele edeceklerini belirtti. Ayrıca, Tarsus'un hızla geliştiğini ve belediyenin hizmetleriyle adından söz ettirdiğini ifade etti. Basın toplantısında soruları cevaplayan Bozdoğan, Tarsus'un il olması için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI DR. HALUK

BOZDOĞAN, "BÜYÜK TARSUS HAREKETİ"Nİ BAŞLATTI

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, göreve geldiği 2019 yılından bu yana gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra, şehrinin büyüme potansiyelini artırmak ve Cumhuriyet'in ikinci yüzyılında Tarsus'u Türkiye’nin önemli kentlerinden biri haline getirmek amacıyla "Büyük Tarsus Hareketi’ni başlattı.

 

Başkan Bozdoğan, “Büyük Tarsus Hareketi, Tarsus’u kirli oyunlarla küçük düşürenlerin, ayak oyunlarıyla geleceğini yok edenlerin, kulislerde Tarsus’u pazarlayanların oyunlarını bozma hareketidir. Büyük Tarsus Hareketi, 7 kere alt üst olduğu söylenen şehrimizde yeni bir devrim hareketidir! Tüm hemşehrilerimizi, yoldaşlarımı; bu şehirde yaşayan her bir yurttaşımızı, kentimizin geleceğinin belirlenmesinde büyük bir yol haritası çizeceğimiz ‘’Büyük Tarsus Hareketi’’ çatısı altında toplanmaya davet ediyorum! Tarsus’un bölünmelere değil, birlikte yol yürüyenlere; ayrışanlara değil, güç birliği yapanlara ihtiyacı var. Bu sebeple, bildiğimiz yoldan şaşmamaya, bu zorlu ve kutlu yolu yürümeye, Tarsus’u Cumhuriyet Kenti yapmak için durmadan çalışmaya devam etmek için, bu hareketin ilk neferi olarak, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan olarak yolumda yürümeye devam ediyorum! Tarsus sevgisi, riske edilemez! Tarsus ateşe atılamaz! Tarsus üzerinde oyun oynanamaz!” ifadelerini kullandı.

 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus’un geleceğine yönelik çeşitli açıklamalar gerçekleştirmek üzere bir toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıya 17 ve 21. Dönem Mersin Milletvekili Av. Edip Özgenç, çok sayıda oda başkanı, STK temsilcisi, mahalle muhtarı, siyasi parti temsilcileri, basın mensupları ve halk katılım sağladı.

 

“BU HAREKET ŞEHRİN GELECEĞİ İÇİN ÖNEMLİ BİR YOL HARİTASIDIR”

2024 yılına ve Cumhuriyet’in 2. Yüzyılına girerken, pandemi ve ekonomik zorluklara rağmen gerçekleştirdiği hizmetlerle dikkat çeken Başkan Bozdoğan, hareketin amacını, "Tarsus’u diğerlerinden ayıracak, Tarsus halkının bağımsız bir şekilde karar almasını sağlayacak sivil bir hareket olacak. Sporda, sanatta, bilimde ve sanayide Avrupa’nın en önemli kentlerinden birisi olma yolunda rüştünü ispatlamak için yola çıkanların hareketi olacak" şeklinde ifade etti. Hareketin temel hedefleri arasında Tarsus'u bir il haline getirmek, şehrin ekonomisini güçlendirmek, kültür ve sanat alanında başarıları artırmak, spor ve bilimde önemli projelere imza atmak bulunuyor. "Büyük Tarsus Hareketi’nin bir çağrısıyla tüm Tarsuslu vatandaşları, yerel yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası temsilcileri ve diğer kesimleri bir araya gelmeye davet eden Başkan Bozdoğan, hareketin şehrin geleceği için önemli bir yol haritası olacağını vurguladı.

 

“TARSUS’UN ÖNÜNÜ KAPATAMAZ”

Başkan Bozdoğan, “Bizler, şehri yönetirken 5 yıl önce devraldığımız koltuğun yetkileriyle değil, 33 yıllık insan ilişkilerimizin sağladığı güvenle hareket ediyoruz. Bu şehrin dağlarını bilmeyenlerin, ovalarını bilmeyenlerin, toprağında ne yetişir, ne hasat edilir bilmeyenlerin bu şehri yönetmeye talip olmasını, Tarsus sevgisinin samimi duygularla tasvir edilmeyişinden kaynaklı olduğunu düşünürüm. Çünkü sevgili dostlarım, Tarsus sevgisi, riske edilemez! Tarsus ateşe atılamaz! Tarsus üzerinde oyun oynanamaz! Tarsus ekonomisi, sanayisi, lojistiği ve nüfusuyla büyüyorken; hiç kimse Tarsus’un önünü kapatamaz! dedi.

 

Bu sosyal hareketin, Tarsus'un geçmişten gelen zorlukları aşmasına, büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacağına inanan Başkan Bozdoğan, "Tarsus'un birlikte büyüdüğü, güç birliği yaptığı bir dönemi başlatıyoruz. Tarsus sevgisi, samimi bir şekilde tasvir edilmelidir. Tarsus'un ekonomisi, sanayisi, lojistiği ve nüfusuyla büyüdüğü bir dönemde hiç kimse Tarsus’un önünü kapatamaz!" dedi. "Büyük Tarsus Hareketi’ni başlatarak şehrinin geleceğine önemli bir yön veren Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, halka çağrıda bulunarak Tarsus'un kalkınması için birlikte çalışma çağrısında bulundu. Büyük Tarsus Hareketi'nin ilk adımı olarak, Başkan Bozdoğan, Tarsus'un geleceğine ışık tutacak bu sosyal hareketi hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

 

“HER OLUMSUZ KOŞUL AŞILARAK, HALKIMIZ HAK ETTİĞİ HİZMETLERLE BULUŞTURULMUŞTUR”

Göreve geldiği günden bu yana tüm olumsuz koşulların aşıldığını belirten Başkan Bozdoğan, “2024 yılına ve Cumhuriyet’imizin 2. Yüzyılına girerken, 2019 yılından beri görev aldığımız Tarsus Belediye Başkanlığı görev süremizin de sonuna doğru gelmiş bulunuyoruz. Henüz 2020 yılında, tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve pandemi sürecinin, belediyelerimiz üzerinde ne denli yıkıcı etkiye sahip olduğu aşikardır.  Merkezi hükümet tarafından açıklanan tasarruf tedbirleri ile bağlı olarak İller Bankası’ndan gönderilen ödeneklerdeki azami düşüşler, hizmet aşkıyla yola çıktığımız Tarsus Belediye Başkanlığı sürecimize büyük bir set çekmiştir. Kentlerin yönetiminde büyük öneme sahip olan bu ödeneklerin periyodik bir düşüş göstermesi, ekonomik planlamalarımız gibi yatırımlarımızın akıbetinin de büyük bir bilinmeze doğru sürüklenmesine sebep olmuştur. Kuşkusuz ki bu durum ülkemizdeki 1300 küsur belediyeyi etkilemiş, pandemi koşullarında hizmet verme gayretlerimiz, her olumsuz koşula rağmen aşılarak, halkımız hak ettiği hizmetlerle buluşturulmuştur.” İfadelerini kulandı.

 

“TÜM BORÇLARI TEMİZLEYEN VE EKONOMİK YAPISI SAPASAĞLAM BİR BELEDİYENİZ VAR”

25 yıl aradan sonra Tarsus’u kazandıklarını ve tüm ekonomik kriz ve eski yönetim borçlarına rağmen ekonomik yapısı sağlam bir belediye olduklarını belirten Başkan Bozdoğan, “Aynı durum, 50 bin insanımızı yitirdiğimiz 6 Şubat Kahramanmaraş Depremlerinden sonra da boy göstermiş ve yaklaşık 9 aydır süren, tüm yerel yönetimlerin yaşaması için ihtiyaç duyulan ödeneklerin 3’te 2 oranında düşüşlerle kentlere maddi aktarımlar yapılmıştır. Tüm bu salgın, doğal afet, ekonomik kriz gibi zorlu süreçlerin dışında, 1 Nisan 2019 sabahı, kağıt üzerinde 100 milyon Lira yazan, bugünkü değerine oranla 1 Milyar Lira’ya ulaşan bir borçla teslim aldığımız Tarsus Belediyesi, malumunuz ki; zaten bir ekonomik buhranın içerisindeydi. Yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerimize -100 Milyon Lira’yla başlamış olmamız, ardından gelen pandemi ve sonradan gün yüzüne çıkan ekonomik krizlerle işimizi daha da zorlaştırmış olsa da eksi yönetimden kalan tüm borçları temizleyen ve ekonomik yapısı sapasağlam bir belediye yaratmamızı engelleyemedi. “ ifadelerini kullandı.

………..…OOO…………..

“TARSUS’UN İL OLMA

 POTANSİYELİNİ YÜKSELTTİK”

Başkan Haluk Bozdoğan, “Bizler, nüfusu artık 500 Bin’in üzerinde olan Tarsus’un ‘’büyük’’ bir şehir olduğunu dile getirdik. Tarsus’un ekonomisiyle, sanayisiyle, nüfusuyla ve sorunlarıyla büyüyor oluşu, kenti bir ilçe formundan sıyırıp bir vilayet formunda karşımıza çıkarıyordu. Bizler de, kentteki yerel yöneticiler olarak bu uğurda çalışmalarımızı bambaşka bir yönde alarak hızlandırmaya başladık. Kentimize kazandırdığımız hizmetlerin büyük çoğunluğu, artık il olması gerektiğine inandığımız bir şehrin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerdi. Tarımı, çiftçiyi, sanayiyi, eğitimi, kültür ve sanatı, esnafı, gençleri ve kadınları ‘’büyük kentin büyük bileşenleri’’ olarak algılayarak ve onların temel ihtiyaçlarına direkt cevaplar vererek, Tarsus’un il olma potansiyelini yükselttik.” dedi.

 

“TARSUS İÇİN YÖNÜMÜZÜ ŞAŞIRMADAN İLERLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Tarsus için yönümüzü şaşırmadan ilerlemeye devam ettiklerini belirten Başkan Bozdoğan, “Tarsus’un il olacağına vurgu yapan Başkan Bozdoğan, “İl’le de Tarsus dedik. “İl’le de Tarsus’’ diyerek başka şehirlerin lobilerinde çalışmadan, Tarsus yerine başka şehirlerin çıkar ve geleceği için gayret sarf etmeden, halkımıza ‘’Tarsus’’ dedikten sonra başka şehirlerin siyasetini yapmak için rol alanlardan olmadık. Dün Tarsus için ne dediysek, bugün Tarsus için o doğrultuda, yönümüzü şaşırmadan ilerlemeye devam ediyoruz. İl’le de Tarsus lansmanına çiçek dahi gönderemeyenleri, Tarsus için en önde koşarlarken, Tarsus için mangalda kül bırakmazlarken; Tarsus için yanıp tutuşurlarken gördük. İl’le de Tarsus diyemeyenleri, çalışmalarımıza bir katkı bile sunamayanları bugün, bu şehri yönetmeye talip olarak görüyoruz. Her sokakta, her köşe başında, her etkinlikte Tarsus sevdalarını dile getiriyor, Tarsus aşklarını halkımızla paylaşırlarken görüyoruz. Bu, Tarsus sevdalısı arkadaşlarımızın Allah yollarını açık etsin” dedi.

 

“FARKLI SÖYLEMLERLE BİR ADIM ÖTEYE GEÇME İSTEKLERİ ‘’HEVESTEN’’ BAŞKA HİÇBİR ŞEYLE AÇIKLANAMAZ”

Belediyeciliğin bir şehri ve ahengi yönetme becerisi olduğunu belirten Başkan Bozdoğan, “Tarsus’un il olması için de, büyüyen Tarsus’a yeni bir soluk kazandırmak için de, Tarsus’u bir adım öteye çıkarabilmek için de çalışan, çabalayan, somut bir deneyim ortaya koyan hiç kimse yok. “Sen kalk ben oturacağım’’ mantığı, toplumsal karşılığı olmayan söylemlerle bir adım öteye geçme isteğini “hevesten’’ başka hiçbir şeyle açıklayamaz. Oysa Tarsus, heveskârların elinde çeyrek yüzyılını kaybetmiş, tarihin, kültürün, mutlu insanların başkenti olmaktan uzaklaşarak; tarihinin en karanlık sürecini yaşamak zorunda kalmıştır. Kanalizasyonları temizlemeniz, şehrinizi eşitlerinden ayıramaz. Çöpleri toplamanız, sokakları temizlemeniz şehrinizi diğerlerinden değerli kılamaz.” ifadelerini kullandı.

 

“10 BİN YILLIK ŞEHRİMİZ YENİDEN UYANIYOR”

Büyük Tarsus Hareketi’ni başlattıklarını, Tarsus için sonuna kadar çalışacağını belirten Başkan Bozdoğan, “Bizler, bugün buradan; siz sevgili yoldaşlarımızın huzurunda “Büyük Tarsus Hareketi’ni Başlatıyoruz! Büyük Tarsus Hareketi, gözbebeğimiz Cumhuriyet’imizin ikinci yüzyılında ülkemizin en önemli kentlerinden birisi haline dönüştürme üzerine kurgulanmış sosyal bir harekettir. Büyük Tarsus Hareketi, 10 bin yıllık şehrimizin yeniden uyanması, silkelenmesi ve harekete geçmesi için tasarlanmış bir büyüme hareketidir. Büyük Tarsus Hareketi, Tarsus’u diğerlerinden ayıracak, Tarsus halkının bağımsız bir şekilde karar almasını sağlayacak sivil harekettir. Büyük Tarsus Hareketi, sporda, sanatta, bilimde ve sanayide Avrupa’nın en önemli kentlerinden birisi olma yolunda rüştünü ispatlamak için yola çıkanların hareketidir.” dedi.

………..…OOO…………..

ÖZSU ‘’24 KASIM

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’’ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI…

Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Genel Başkanı Semih Özsu ‘’24 KASIM

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’’ dolayısıyla mesaj yayımladı…

Başkan Semih Özsu mesajında; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürke;Başöğretmenlik;

unvanının verildiği bu önemli günde başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete

irtihal eden bütün öğretmenlerimize Allahtan rahmet, emekli ve çalışan öğretmenlerimize de

sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.

Özsu mesajına şöyle devam etti; ‘’ Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk inkılabının değer

ve ilkelerinin ancak eğitim aracılığıyla korunabileceğine ve bunun sadece gençleri değil; tüm

toplumu “demokratik, millî, çağdaş, laik, akıl ve bilime dayalı” bir eğitim sisteminden

geçirmekle mümkün olacağına inanmış ve eğitim seferberliğinde büyük vazifeyi de

öğretmenlere vermiştir. Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Öğretmenler;

Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni

nesil sizin eseriniz olacaktır’’ sözü ile öğretmenlerimize büyük sorumluluk yükleyerek,

öğretmenlik mesleğinin önemini ifade etmiştir.

Öğretmenlerimiz, ailemizden sonra bizlere yaşamı öğreten yolumuza ışık tutanlardır. Bizlere

okumayı, yazmayı ve hayatı öğreten, çoğu zaman kendimize örnek aldığımız eli öpülesi

fedakâr öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu nedenle toplum içerisinde, hak

ettikleri saygıyı göstermeli ve değerlerini bilmeliyiz.

Bu duygularla, şehir merkezlerinden, en ücra köylere kadar vatanın her köşesinde görevlerini

özveriyle yerine getirerek, geleceğin şekillenmesine yön veren değerli Öğretmenlerimizin “24

Kasım Öğretmenler Günü” kutluyor, saygılarımı sunuyorum’ dedi.

………..…OOO…………..

TARSUS ESKİ MALİYE SARAYINDA

BELEDİYE KURS MERKEZİ AÇTI

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan'ın katılımıyla 22 Kasım 2023 Çarşamba günü  Belediye tarafından kentimize ve öğrencilerimize kazandırılan Kurs merkezi ve okuma salonu açılışı yapıldı.

Başkan Haluk Bozdoğan ‘’Öğrencilerimizin geleceğine yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz!

Kıymetli öğrencilerimiz için kentimize kazandırdığımız Kurs Merkezi ve Okuma Salonu’nun açılışını gerçekleştirdik.

Hayırlı olsun.’’ Dedi.

 

………..…ooo…………..

ÖĞRETMENLER TARSUS KAYMAKAMI KADİR

SERTEL OTCU’YU ZİYARET ETTİLER.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Öğretmenler Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU’yu ziyaret ettiler.

Tarsustan farklı okullardan öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ile birlikte Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU’yu ziyaret ettiler.

………..…ooo…………..

 

KADINA ŞİDDETE HAYIR

 “GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ AİLE,

GÜÇLÜ TOPLUM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

25 Kasım kadına şiddete hayır günü.. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; “Kadına şiddete karşıyız ve bu konuda mücadelemizi hep birlikte veriyoruz. Hiçbir insanın hiçbir insana şiddet uygulamaya hakkı yok” dedi.

 

Kadına yönelik şiddetin son bulması çağrısında bulunan Başkan Yılmaz; “Şunu unutmayalım ki kadın ve erkek her alanda eşittir. 195 kadın çalışanımızla kadın erkek ayrımı yapmadan hizmet üretiyoruz. Hem kadınların emeğini, gücünü ortaya çıkarmak hem de kadın istihdamını artırmak için Teknik ve Mesleki Eğitim kurslarımız (TORTEK), Kariyer Merkezimiz, ücretsiz düzenlediğimiz kültür, sanat, spor kurslarımız ve birçok projemizle kadınlarımızın yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Toroslar Kadın ve Çocuk Danışma Merkezimizde vatandaşlarımıza psikolojik, sosyal ve hukuksal destek veriyoruz. İhtiyaç duyan her kadın rahatlıkla merkezimize ulaşabilir. Toplumsal ve sosyal olarak gelecek nesillerin daha sağlıklı, daha güçlü olması bizlerin elinde. Biz, güçlü ve sosyal bağları kuvvetli bir toplumuz. Ailemiz güçlü olursa toplumumuz da güçlü olur ve çocuklarımız da güzel yetişirler. Özgüvenli çocuk, özgüvenli gençlik ve özgüvenli kadın güçlü gelecek demek. Bu açıdan güçlü aile için de mutlaka kadının güçlü olması gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın sağlıklı, huzurlu ve sevgi dolu bir dünyada hiçbir şiddete maruz kalmadan yaşamalarını diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

………..…OOO…………..

BAŞKAN SEÇER, ‘5. ULUSLARARASI

MERSİN MARATONU’NA KAYDINI YAPTIRDI

“10 ARALIK’TA HERKESİ MERSİN’E BEKLİYORUZ”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 10 Aralık’ta koşulacak olan ‘5. Uluslararası Mersin Maratonu’nun Halk Koşusu kategorisine kaydını yaptırdı. ‘5. Uluslararası Mersin Maratonu’, ‘Herkes Koşar Mersin’e’ sloganıyla koşulacak. Seçer maratonda; “0033” yazılı göğüs numarası ile koşacak.

 

Seçer, Mersin halkını ve tüm sporseverleri maratonda koşmaya davet ederek; “6 Aralık’a kadar maratonumuza müracaatlar devam edecek. Hem ülke çapında hem uluslararası çapta yüzlerce sporcu bu maratona iştirak edecek. Aynı zamanda Halk Koşusu da gerçekleşecek. 10 Aralık’ta herkesi Mersin’e bekliyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 10 Aralık’ta koşulacak olan ‘5. Uluslararası Mersin Maratonu’nun Halk Koşusu kategorisine kaydını yaptırdı. ‘5. Uluslararası Mersin Maratonu’, ‘Herkes Koşar Mersin’e’ sloganıyla koşulacak. Başkan Seçer maratonda; “0033” yazılı göğüs numarası ile koşacak

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Emrullah Taşkın, Başkan Seçer’i ziyaret ederek, maraton tişörtü ile “0033” yazılı göğüs numarasını takdim etti.

 ………..…OOO…………..

İLÇE JANDARMA KOMUTANI

GÜLER’DEN BORSAYA ZİYARET 

 

Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Güler , Tarsus Ticaret Borsasını ziyaret ederek Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, Başkan Yardımcısı Kemal Süheyl Batmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Gürbüz ile bir araya geldi.  

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, “Komutanımız göreve geldiği günden bu yana şehrin dinamiklerini takip eden sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog kuran ve şehrin merkezi ve ilçelerinde de sürekli aktif rol oynayan bir insan. Borsa Yönetim Kurulu olarak değerli komutanımız ve askerimizin yanındayız. Ziyareti bizleri memnun etti.” Dedi 

Başkan Yardımcısı Kemal Süheyl Batmaz, “Komutanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştuk, bugün kendisi de iadeyi ziyarette bulundu. Komutanımızın ilçemizde çok başarılı olacağına inancımız tam. Her zaman, her konuda istişareye ve fikirlere açığız. Komutanımıza ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Binbaşı Mehmet Güler ise, “Göreve geldikten sonra Borsa yönetim kurulumuzu ev sahibi olarak bizleri ziyaret etti. Bizler de iadei ziyarette bulunduk. Herkeste büyük bir Tarsus sevdası var, umarım bu amaçla yapılan çalışmalar daha iyi seviyeye gelir. Bizler de jandarma olarak her zaman her türlü desteğe, katkıya hazırız” ifadelerini kullandı. 

………..…OOO…………..

KAYMAKAMDAN TAZİYE
 
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU, Bolu İl Jandarma Komutanlığında görevli iken Ankara TEM Otoyolunda geçirdiği kazada hayatını kaybeden J. Uzm. Çvş. Sedat Gürkan Kaya’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ankara TEM Otoyolunda geçirdiği kazada hayatını kaybeden J. Uzm. Çvş. Sedat Gürkan Kaya’ya Allahtan rahmet dileriz.

………..…OOO…………..

100. YIL ÖĞRETMEN KÜTÜPHANESİ

AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI.

Borsa İstanbul MTAL’de oluşturulan 100. Yıl Öğretmen Kütüphanesi açılış töreni Yapıldı.

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU, Borsa İstanbul MTAL’de oluşturulan 100. Yıl Öğretmen Kütüphanesi açılış törenine katıldı.

 

………..…OOO…………..

Yakup Boncuk Huzurlu Günler Diler

Tel.0533.3248800.Yakup Boncuk-Medyad 2. Bşk.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Tarsus Delegesi


 

 

 

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar