Subscribe Us


Emlak Müşavirleri Dayanışma Derneği yemeği


 YAKUP BONCUK- TARSUS-HABER- Tarsuslu  Emlak  Müşavirleri Dayanışma Derneği birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu

Kısa adı TEMDA-DER olan Tarsus Emlak Müşavirleri Dayanışma Derneğinin birlik ve beraberlik yemeği yenildi..

Birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine TEMFED genel başkan yardımcısı ve  Mersin Emlakçılar Odası başkanı  Mehmet Sinan Canpolat, Tarsus  Emlak Müşavirleri Dayanışma Derneği başkanı Umay Kolay , bazı protokol mensupları ve  Tarsus’ta emlak sektörü ile uğraşan üyeler katıldı..

Gecede açılış konuşmasını yapan Umay Kolay “Emlak sektöründeki arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğini pekiştirmek, yeni çıkan düzenlemeler hakkında bilgi vermek amacıyla böyle bir geceyi düzenledik. Ayrıca aramızda bulunan ve 30 yıldan fazla meleğe  ve halkımıza hizmet sunmuş olan 10 arkadaşımıza plaket vermek için bir aradayız. Katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra TEMFED genel başkan yardımcısı ve  Mersin Oda başkanı  Mehmet Sinan Canpolat, üyeleri 1 Kasım tarihinde çıkan yeni Emlak yönetmeliği ve alım satımlarda  verilen ilanlar ve sosyal medya mecralarında konulan satış ilanları hakkında bilgilendirdi.

Konuşmaların ardından sektörde mesleğe 30 yıldan fazla hizmetleri olan 10 Emlakçıya teşekkür plaketi verildi.

Nevzat Demiral, Nevzat Tutucu, Muaffak Ayçe, Ramazan Ünal, Mustafa Soykan, Haluk Sindar, Enver Fidanoğlu, Yunus Ürünver, Gökhan Suavi Aşkın ile Süleyman Batmaz’a teşekkür ve emek plaketi verilerek teşekkür edildi. Ayrıca TEMFED genel başkan yardımcısı ve  Mersin Emlakçılar Odası başkanı  Mehmet Sinan Canpolat'a da teşekkür plaketi verildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar