Subscribe Us


Tarsus CHP Belediye Başkan A.Adayı Veyis Avcı ''Biz Tarsus için hazırız''


 TARSUS-HABER- Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Veyis Avcı , dün kalabalık bir Gurupla CHP ye geldi.

Başkan Avcı sloganları ile Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Binasına gelen Avcı burada İlçe Başkanı Selahattin Şahin ve İlçe yönetim Kurulu Üyeleri  Kadın Kolları Başkanı Belda Boroğlu ve partililerinde Katıldığı törene katıldı.

A.Adaylığı açıklamasında Veyis Avcı Konuşmasında şunları söyledi:

‘’ Sayın İlçe Başkanım, Sayın İlçe Yöneticilerim, Sayın Belediye Meclis Üyelerim, Saygıdeğer yol arkadaşlarım diye başladı, Veyis Avcı  Demokrasimizin temel direği saygıdeğer muhtarlarım, Saygıdeğer hanımefendiler,

Beyefendiler ve Basınımızın güzide temsilcileri.Bugün sizlerle, hayatımda ve Tarsus'umuzun geleceği ile ilgili aldığım önemli bir kararı paylaşmak istiyorum.Uzun yıllardır Tarsus Ziraat Odası Başkanı olarak görev yaptığım bu kentte, tarımın ve çiftçiliğin güçlenmesi için çaba sarf ettim. Ancak, şehrimizin daha geniş bir perspektifte kalkınması ve gelişmesi adına daha etkili ve kapsamlı adımların atılması gerektiğine olan inancım, beni bir adım daha atmaya yönlendirdi.Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ile Ankara'da gerçekleştirdiğim görüşme sonrasında, genel başkanımdan aldığım feyzle, Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında siyaset yapmaya ve Tarsus Belediye Başkanlığı için aday adayı olmaya karar verdim. Bu kararın, hem benim için hem de Tarsus için önemli bir adım olduğunu düşünüyorum.

Bu süre zarfında, Tarsus'ta geniş bir kitlelerle yaptığım görüşmelerde karşılaştığım ilgi ve destek, bu  kararı almakta beni daha da cesaretlendirdi. Geçtiğimiz hafta itibarıyla, Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe Teşkilatı'na yaptığım aday adaylığı başvurusuyla, bana destek olan ve güç veren dostlarımla birlikte, Tarsus Belediye Başkanlığı için yola çıkmış bulunuyorum.

Bu kararı alırken, Tarsus'un sahip olduğu potansiyeli ve karşı karşıya kaldığı zorlukları göz önünde bulundurarak, kentimizin kalkınması ve refah seviyesinin artması için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından Tarsus Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğim takdirde, bu görevi layıkıyla yerine getirmek ve Tarsus halkına adanmış bir hizmet sunmak için var gücümle çalışmaya hazırım.Bilgi ve birikimimi, güzel Tarsus'umuzu daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek adına kullanmaya hazırım. Her kesimden yoğun destek alacağıma inancım tam. Şehrimize ve insanlarımıza daha iyi bir yaşam sunmak için, birlikte omuz omuza çalışarak sürdürülebilir ve işlevsel projelerin altına imza atma arzusundayım. Bu süreçte bana gösterdiğiniz ilgi ve destek için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

BİZ HAZIRIZ… TARSUS İÇİN HAZIRIZ… HER ŞEY TARSUS İÇİN...

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar