Subscribe Us


Cumhur İttifakı Tarsus Belediye Başkan Adayı Mahmut TAT, Ak Partide


 TARSUS-HABER- Cumhur İttifakı Tarsus Belediye Başkan Adayı Mahmut TAT ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fatih Yıldırım Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Tarsus Belediye Başkan Adayı Mahmut Tat seçim startına Ak Parti İlçe Başkanlığı ziyareti ile verdi.

Kalabalık bir Ak Parti topluluğu ile bir araya gelen Mahmut TAT'a olan ilgi gözlerden kaçmadı. Samimi sohbet havasında geçen ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı İlker Uyar, Ak Parti İl yöneticileri Tarsus Koordinatörü Cuma Gündoğdu, Tahsin Özkaya ev sahipliği yaptılar.

Ziyaret samimi bir sohbet havasında geçerken; siyasi birikimi, tecrübesi, Tarsus'ta yaptığı çalışmaları hakkında bilgi veren Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı TAT, Cumhur İttifakının Tarsus'ta iktidar olduğu taktirde Tarsus'un gelişme potansiyelinin hacmini anlattı.

Tarsus'un turizm, ticaret, tarım ve kültür şehri olduğunu ancak layık olduğu yerde olmadığını ifade eden Mahmut TAT, Tarsus'u yönetmenin çocuk oyuncağı olmadığını ve tüm Cumhur İttifakına gönül verenlerin desteği ile Tarsus'u hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade ederek "Hem Mersin Büyükşehri hem Tarsus'u yöneteceğiz, inandık, kazanacağız" dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar