Subscribe Us


ÇOCUKLAR, SEVGİ GÜNÜ’NÜ AİLELERİYLE BİRLİKTE KUCAKLAŞARAK KUTLADI


 Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ve Tarsus İlçesi’nde yer alan Begonvil Çocuk Gelişim Merkezi ve Yenice Yaşar Bayboğan Kadın ve Çocuk Atölyesi’nde ‘14 Şubat Dünya Sevgi Günü’ etkinliği düzenledi. Etkinlikte, ruhsal gelişimi destekleyen egzersizlerden biri olan mandala çalışması da yapıldı.

Öğretmenleriyle birlikte bu anlamlı güne hazırlanan çocuklar ailelerine küçük bir gösteri de sundular. Ailelerin keyifli zaman geçirdiği etkinlikte, Mersinden Kadın Kooperatifi Başkanı Meral Seçer de yer alarak hem ailelerin hem çocukların mutluluklarına ortak oldu. Etkinlik bitiminde Seçer, çok amaçlı olarak kullanılan Yaşar Bayboğan Kadın ve Çocuk Atölyesi’ni de gezdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ve Tarsus İlçesi’nde yer alan Begonvil Çocuk Gelişim Merkezi ve Yenice Yaşar Bayboğan Kadın ve Çocuk Atölyesi’nde ‘14 Şubat Dünya Sevgi Günü’ etkinliği düzenledi. Etkinlikte, sanat terapilerinde sık sık kullanılan ve ruhsal gelişimi destekleyen egzersizlerden biri olan mandala çalışması da yapıldı. Çeşitli formlarda olan mandalaları boyayan anneler, renkleri özgürce kullanarak şifalandıkları ve kendi iç dünyalarına döndükleri güzel bir gün geçirdi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar