Subscribe Us


Dr. Haluk Bozdoğan , Şehit ve Gazi yakınları ile iftarda buluştu


TARSUS-HABER-  Tarsus Belediyesi, Ramazan ayının bereketini ve kardeşlik ruhunu Tarsuslular ile paylaşmaya devam ediyor. Her akşam farklı mahallelerde toplamda 2 bin kişilik iftar sofrası kuran ve sıcak yemek dağıtan Tarsus Belediyesi, aynı zamanda sahurda da ikramlık helva dağıtıyor. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan da hemşehrileri ile iftar sofralarında buluşarak şehirde birlik, beraberlik ve paylaşma ruhunu artırıyor, Ramazan ayının bereketi yaşatılıyor.

Dr. Haluk Bozdoğan , Şehit ve Gazi yakınları ile iftarda buluştu. Muharip Gaziler Derneği başkanı Rasim Yuvarlakoğlu, ve Kuvayi Milliye Derneği başkanı İsmail Taşgit de iftarda hazır bulundu.

 Tarsus Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları, tüm hızıyla devam ediyor. Orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri bir araya getiren Tarsus Belediyesi, farklı mahallelerde iftar sofraları kuruyor. Binlerce Tarsuslunun katıldığı iftar programları, şehirde dayanışma ve birlik ruhunu güçlendiriyor. Başkan Bozdoğan, bu programlarda şehit aileleri ve gazileri de unutmuyor, onlar için özel iftar sofraları düzenliyor. Ayrıca, Tarsus Belediyesi, birlik, beraberlik ve paylaşmanın arttığı Ramazan ayında şehrin farklı noktalarında sıcak yemek dağıtıyor. Ramazan boyunca vatandaşlara iftar saatinde sıcak yemek ikramında bulunuluyor, toplamda 2 bin kişilik yemek dağıtılıyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar sofraları, şehirde birlik ve beraberlik duygularını pekiştiriyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar