Subscribe Us


21 -22 NİSAN 2024-TARSUS MEKTUBU


 

21 NİSAN 2024-TARSUS MEKTUBU

YAKUP BONCUK İYİ GÜNLER DİLER (YKB)

………..…OOO…………..

AK PARTİDE YÜRÜTME KURULU GÖREV  DAĞILIMI YAPILDI..

Ak Parti Tarsus ilçe teşkilatında görev dağılımı yapıldı.       

Av.Abdurrahman Altınsucu başkanlığında yapılan  görev dağılımı şöyle oldu:

“Siyasi ve Hukuk işleri. İstemihan Köksal Teşkilat başkanı: Yakup Kirik, Seçim işleri başkanı Emine Gündüz,Tanıtım ve Medya başkanı Ali Yaman,Sosyal Politikalar başkanıYılmaz Alinç, Mali ve idari işler başkanı Bülent Göçmen,İlçe sekreteri: Yusuf Can Arıcı.

………..…OOO…………..

YAPRAĞI DAHA ÇOK PARA EDİYOR

TARSUS'TA ASMA YAPRAĞI 70 İLE

 80 TL'DEN ALICI BULUYOR

Bu sezon Tarsus'ta yetiştirilen asma yaprağı 70 ile 80 liradan alıcı buluyor.

Bidonların içerisine basılarak salamuralık veya yaprak olarak satılan asma yaprakları, üreticiye üzümden daha çok para kazandırıyor. Gerek Tarsus'tan gerekse dışından asma yapraklarına talebin yoğun olması nedeniyle üzüm yetiştiricileri talebi karşılama noktasında zorluk çekiyor.

ÜZÜMÜ PARA ETMİYOR...

Üzüm yetiştiricileri binbir emekle yetiştirdikleri üzümleri değerinden satamadıklarından dolayı sitem ederken, asma yaprağı ise üzümden daha çok talep ve kazanç sağladığını ve 70 ile 80 liradan alıcı bulduğunu kaydettiler.

ASMA YAPRAĞI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ...

Geçen sezon üzüm fiyatlarının cinsine göre 15 ila 45 lira arasından alıcı bulduğunu ve bu fiyatın masrafları karşılamadığına dikkat çeken Tarsuslu üzüm üreticileri, asma Yaprağı talebi ve satışı nedeniyle yüzlerinin bir nebzede olsa güldüğünü ifade ettiler.

………..…OOO…………..

BAŞKAN SEÇER, CHP’NİN ANKARA’DAKİ

‘YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI’NA

KATILDI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP tarafındanAnkara’da düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’na katılım sağladı. 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen il ve ilçe belediye başkanları ile CHP il başkanları 20-21 Nisan’da gerçekleştirilecek olan ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda ilk kez bir araya geldi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafındanAnkara’da düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’na katılım sağladı. 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen il ve ilçe belediye başkanları ile CHP il başkanları 20-21 Nisan’da gerçekleştirilen ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda ilk kez bir araya geldi.

 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımıyla düzenlenen ve 2 gün sürecek Çalıştay, Genel Merkez’in toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

CHP’li başkanların ilk ziyareti Ulu Önder Atatürk’e 

Yerel Yönetimler Çalıştayı kapsamında ilk olarak sabah saatlerinde CHP Genel Başkanı Özel’in başkanlığında, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, il başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte Anıtkabir ziyaret edildi ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Mozolesi’ne çelenk bırakıldı.

 

Ardından CHP Genel Merkezi’ne geçen heyet, burada parti önünde bir aile fotoğrafı verdi.Çalıştay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in konuşması ile başlarken, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek de birer konuşma yaptı.

 

Genel Başkan Özel’den ‘Yürekten Teşekkür’

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çalıştay’ın açılışında yaptığı konuşmasında; “Partimizi 47 yıl sonra birinci parti yapabilmemiz için en kötü günde bu partiye sahip çıkanlara, en zor zamanlarda görevlerini layıkıyla yapıp, en iyi kamu görevlerini liyakatle, şeffaf, açık bir şekilde yapan ve geçmişte yerel yönetimlerde görev alıp bugün bu salonu hınca hınç dolduracak kadar çok mazbatayı almamızı sağlayan tüm belediye başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Türkiye İttifakı’nın belediye başkanlarına selam olsun”

Yerel seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özel, “Yerel seçimlerin sonunda 14 tane büyükşehiri, 21 il merkezini kazanarak toplam 35 ilde belediyeleri kazandık ve en yakın partiden 11 fazla il belediyemiz var. 314 ilçede, 60 beldede, 409 belediyeyi hep birlikte kazandık. Yüzde 38 oy oranına ulaşarak partimizi hep birlikte birinci parti yaptık. Partimiz artık toplumun her kesiminden oy alabilen bir siyasi partidir. Büyük bir başarı elde ettik. Seçimleri Türkiye İttifakı kazanmıştır, Türkiye kazanmıştır. Türkiye İttifakı’nın belediye başkanlarına selam olsun. Üzerimizdeki yüzde 25’lik cam tavanı, bu sonuçlarla beraber tuzla buz ettik” diye konuştu.

 

Çalıştay’da belediyeler ve il örgütleri arasında çalışma dinamiklerinin tartışılmasının ardından, ‘Geçmişten Geleceğe CHP Belediyeciliği’ ve ‘Uzmanların Gözünden Yeni Dönem Türkiye Siyaseti ve CHP Belediyeciliği’ başlıkları altında değerlendirmeler yapıldı.

 

 

 

 

………..…OOO……………

TARSUS’TA 40 BİNİNCİ SATRANÇ

SINIFI AÇILIŞINA KAYMAKAMDA KATILDI

40 bininci satranç sınıfı açılışı Federasyon Başkanı    Gülkız TULAY ve Türkiye İş Bankası Genel Müdürü. Hakan ARAN’ın teşrifleriyle Tarsus Şehit Sabri Acem Ortaokulu’nda yapıldı.

Tarsus Şehit Sabri Acem Ortaokulu. 

………..…OOO…………..

ALİ BOLTAÇ’A YENİ DANIŞMAN

Tarsus'lu Umut Dikilitaş, Tarsus Belediyesinde Başkan danışmanı ve protokol sorumlusu olarak görevlendirildi. Umut Dikilitaş kardeşimin bu görevleri layıkıyla ile yerine getireceğine eminim. Kardeşime yeni görevinde  başarılar dilerim.

Bir 2 kişi ve teleferik görseli olabilir

……….…OOO…………..

TÜM EMEK DER GENEL

KURUL  KARARI ALDI

Tüm Emekliler Derneği (TÜM EMEKDER) Tarsus şubesinin 4. olağan genel kurul toplantısı 06.05.2024 tarihinde, çoğunluk olmazsa 15 mayıs’ta yapılacak.

ilk toplantı  dernek binasının bulunduğu Yeni Ömerli mahallesi  4108 sokak Canataroğlu apartmanı kat 1 no 1 Tarsus adresinde  saat 11.00 de yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde  ikinci toplantı 15.05.2024 tarihinde saat 11.00’da Hürriyet  mahallesi Yavuz Donat Bulvarı no 78-A (7 nolu sağlık ocağı yanı) Aşiyan Düğün salonunda yapılacaktır.

……….…OOO…………..

TARSUS İDMAN YURDU

BUGÜN İNEGÖL KAFKAS İLE OYNUYOR

TFF 3 lig 1. grupta yer alan Tarsus İdman Yurdu,  bugün Bursa’da.. TİY ligde kalan sondan ikinci maçını bugün Bursa’da İnegöl Kafkasspor ile oynayacak.

……….…OOO…………..

Yakup Boncuk ; Huzurlu Günler Diler

Tel.0533.3248800.Yakup Boncuk-Medyad 2.Başkanı.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Tarsus Delegesi         

……….…OOO…………..

 

 

 

22 NİSAN 2024-TARSUS MEKTUBU

YAKUP BONCUK İYİ GÜNLER DİLER (YKB)

………..…OOO…………..

-TARSUS'TA ÇOCUKLAR

23 NİSAN COŞKUSUNU YAŞIYOR 

Tarsus Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocuklar, keyifli etkinlikler eşliğinde 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşarken, aynı zamanda eğlenme fırsatı buluyor.

Tarsus Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Tarsus Kültür Park’ında birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştiriyor. Yapılan etkinlikler arasında balon şişirme etkinliği, patlamış mısır ve pamuk şeker dağıtımı bulunuyor. Tarsus Belediyesi ile çocuklar hem eğleniyor, hem de 23 Nisan’ı doya doya yaşamanın keyfini çıkarıyor. Etkinlikler ücretsiz olarak 23 Nisan Salı gününe kadar devam edecek. 

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlayarak, geleceğin teminatı olan çocukların her zaman yanlarında olduğunu vurguladı.

………..…OOO…………..

TARSUS’TAVATANDAŞLARIMIZIN

CAN GÜVENLİĞİ İÇİN KASK DENETİMİ

Tarsus Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri motorcu sağlığı ve trafik sağlığını daha iyi duruma getirmek için durmadan çalışıyor. Motor sürücülerine uygulama sırasında kask takmanın önemini anlatıyor.

 

………..…OOO…………..

MEHMET KARAÇOR 'UN 1. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ

Tarsus 'un Değerlerinden Kıymetli Büyüğümüz, Üstadım, Gönül Dostumuz Mehmet Karaçor 'un 1. Ölüm Yıl Dönümünde Rahmetle bugün Mehmet Bal sergi salonunda, Minnetle, Saygıyla Anıyoruz.

Ruhu Şâd Mekanı Cennet Olsun.

 

………..…OOO…………..

TARDOBDER in ACI GÜNÜ

Tardobder emektarı canı Sevinç Sucugil’in Ablası  Leyla Sucugil Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi dün 21.04.2024 Pazar öğle namazına müteakip Şehir mezarlığında kılınıp Sucular Mezarlığında defin edildi..
Sucugil Ailesine,Sevinç Sucugil, Yıldız Sucugil, Mithat Sucugil’e TARDOBDER Yönetim Kurulu ve Derneğimiz adına başsağlığı diliyor,acılarını yürekten paylaşıyoruz..
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah .
TARDOBDER Yönetim Kurulu Ve Derneği Adına Ümran Yıldırım

………..…OOO…………..

DUATEPE MUHTARI 23 NİSANDA

ÇOCUKARI UNUTMAYACAK

Tekrar göreve seçilen Duatepe mahallesi muhtarı Kemal Arslan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında özel etkinlik yapacak. Muhtar Aslan mahallesinde 23 Nisanda sıkma ve kitap etkinliği düzenlemeye hazırlanıyor.

………..…OOO…………..

BAŞKAN SEÇER, ‘YEREL YÖNETİMLER

 ÇALIŞTAYI’NIN SON GÜNÜNDE SEÇİM

 BAŞARISININ FORMÜLÜNÜ ANLATTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Ankara’da düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’nın ikinci gününe de katılım sağladı. Çalıştay’ın son gününde bir sunum yaparak, CHP’li belediye başkanlarına deneyimlerini aktaran Başkan Seçer, rekor oyla yeniden seçilme başarısının formülünü paylaştı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel başkanlığında Ankara’da toplanan ve 2 gün süren Çalıştay’da; 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen il, ilçe belediye başkanları ile CHP il başkanları yer aldı.

Çalıştay’ın son gününde bir sunum yaparak Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na rekor bir oyla yeniden seçilmesinin başarısını anlatan Başkan Seçer, deneyimlerini aktardı.

Çalıştay’ın son gününde Başkan Seçer’in yanı sıra; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da sunum yaptı.

Çalıştay, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke’nin de konuşmasının ardından, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kapanış konuşması ile sona erdi.

 

……….…OOO…………..

BÜYÜKŞEHİR’İN 1. ULUSLARARASI ÇOCUK

 FESTİVALİ TÜM COŞKUSUYLA

TARSUSTA DA BAŞLADI

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğin teminatı çocuklara armağan ettiği ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ coşkusunu tüm kente yayacak olan ‘Uluslararası Çocuk Festivali’ başladı. Kent merkezinde Özgecan Aslan Barış Meydanı’nın yanı sıra Silifke, Anamur gibi ilçelerde de kutlanacak ve 4 gün sürecek festivalin ilk günü bayramın adına yaraşır bir organizasyonla Tarsus Kültür Park’ta kutlandı. Çocukların 23 Nisan’ın tadını çıkarabilmesi hem de gönüllerince doyasıya eğlenebilmesi için Büyükşehir, birçok daire başkanlığı öncülüğünde bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Kültür Park’ın doğal ortamında gerçekleşen ve çocukların yanı sıra anne ve babaların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlik noktaları renkli görüntülere sahne oldu. Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından kurulan çocuk oyun parkurunda çocuklar eğlenceli anlar yaşarken, boyama etkinliğinde de hayal dünyalarını kağıda döktü. Etkinliklerin en ilgi gören stantlarından biri de İtfaiye Dairesi Başkanlığı standı oldu. Özellikle çocuklar için hazırlanan itfaiyeci eğitim çocuk parkuru miniklerin ilgi odağı olurken, köpekli arama kurtarma ekibinin gösterileri izleyenlerin beğenisi topladı. Mersin İtfaiyesi’nin maskotu Ateş ve Su ise, herkesin gözdesi oldu.

Etkinlikte, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Kitobüs Gezici Kütüphanesi ile ilkokul ve ortaokul yaş grubuna uygun çocuklara kitap hediye edilirken, İlkim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı’nın gözlem teleskobu ile çocuklar, güneş patlamaları ve güneş hareketlerini gözlemledi. Tarımsal Hizmetler Dairesi öncülüğünde gerçekleşen atölye çalışmasında ise çocuklara, çiçek dikimi öğretilirken, toprağın ve doğanın önemi de anlatıldı.

Çocukların su kaynaklarını verimli kullanması ve su tasarrufunu öğrenmesi için MESKİ bünyesinde çocuklar, suyun pH değerini ölçmek için su deneyi yaparken, Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın gezici trafik mobil aracı ile çocuklara trafik kurallarına uymanın önemini anlatmak için animasyon izletildi. Animasyon ekibi ile birlikte dans eden çocuklar, şişme oyun gruplarında eğlenceli anlar yaşarken etkinlik alanı, her yaştan vatandaştan büyük beğeni topladı. Ayrıca alanda çocuklara patlamış mısır, balon ve pamuklu şeker dağıtılırken Sosyal Hizmetler Dairesi ekipleri tarafından da limonata ikramı yapıldı.

Kent merkezinde yürütülen etkinliklerin bir diğer adresi de Özgecan Aslan Barış Meydanı oldu. Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın uzun süredir yürüttüğü projesi Kadın Üretici Stantları’nda bu kez çocuk ürünleri satışa sunuldu. Stantların ilgi odağında ise, Büyükşehir Belediyesi’nin Engelsiz Yaşam Parkı’nda özel gereksinimli çocukların anneleri ile birlikte hazırlamış olduğu ürünler yer aldı.

Dokucu: “Çocuklarımızı rengarenk ve mutlu gördüğümüzde biz de mutlu oluyoruz”

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu, 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’ni Tarsus’tan başlattıklarını dile getirerek, “Bu yıl 4 gün sürecek kutlamalarımız var. Çocuklarımız çok mutlu ve hareketliler. Çocuklarımız için oyun alanları kuruldu. Bu ortamda olmak insanı duygulandırıyor. Çocuklarımızın her gününün böyle geçmesi için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Merkezin yanı sıra ilçelerde de bayramın kutlanacağını aktaran Dokucu, “Mersin’de Özgecan Aslan Barış Meydanı kutlama alanımız. Tarsus’ta da Kültür Park’ta kutlamalarımıza başladık. Cumartesi günü olmasını avantaja çevirdik. Salı gününe kadar 23 Nisan kutlamalarımız devam edecek. Bu yıl hem yurt içinden hem yurtdışından 350 çocuğumuz gösteri yapmak için Mersin’e gelecek. Çocuklarımız çok hareketli. Onları böyle rengarenk ve mutlu gördüğümüzde biz de mutlu oluyoruz. Hepimizin özlediği bir ortam” sözlerine yer verdi.

Gün boyu süren bir dizi etkinlik, her yaştan beğeni topladı

Büyükşehir’in Engelsiz Yaşam Parkı’nda eğitim veren usta öğretici Funda Ulaşlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda üretici kadın stantları kurduklarını belirtti. Özel gereksinimli çocuk ve annelerin yapmış olduğu ürünleri bu stantlarda vatandaşla buluşturduklarını belirten Ulaşlı, “Annelerimiz ve çocuklarımız bu ürünleri yaptıklarında daha mutlu ve deşarj oluyorlar. Kadınlar ekonomik özgürlüklerini kazandığı ve kendi ayakları üzerinde durduğunda daha da güçleniyorlar. Onlar güçlendikçe çocuklarına da daha faydalı oluyorlar” dedi.

Etkinliğe katılan vatandaşlardan Nazlı Yıldıran Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu her etkinlikten çok memnun kaldıklarını ifade ederek, “Vahap Başkanımızın yaptığı her işten çok memnunuz. Büyükşehir Belediyesi sayesinde çocuklar bugün çok mutlu oldu” derken Nezahat Ebiri ise, “Çocuklarımız ve bizim için çok güzel bir oldu. 23 Nisan Tarsus’ta çok coşkulu geçti” dedi.

Etkinliğe torunuyla birlikte gelen Nuray Üstündağ, “Çok memnunuz. Çocuklarımızın ihtiyaçları vardı. Çocukların istediği her şey vardı. Büyükten küçüğe hepimiz 23 Nisan’ın coşkusunu yaşadık” ifadelerini kullandı.

2. sınıfa giden Ali Kerem Deveci, gezici trafik mobil aracını çok beğendiğini söyleyerek, “Kırmızı ışıkta geçmemeyi ve yayalara yol verilmesini öğrendim. Arkadaşlarım ve ablamla bol bol dans edip, oyun oynadım” derken çocuklardan Elif Cemre Bolat, dağıtılan ikramlıkları çok sevdiğini ve mutlu olduğunu belirterek, “23 Nisan geldi ve bu bizim bayramımız. Çok heyecanlandım. Çok eğlendim” derken Başkan Seçer’e; “Vahap Amca her şey için teşekkür ederim, seni çok seviyorum” diye seslendi.

Çiçek dikimi atölyesine katılan çocuklardan İbrahim İbar da “Mustafa Kemal Atatürk’ün bize armağan ettiği bir bayram ve çok mutluyum. Çiçeğimi anneme hediye edeceğim. Pamuk şeker, limonata, kitap dağıttılar. Vahap Başkanımız iyi ki var” diye konuştu.

Çocuklardan Hilal Yıldız Canatan ise, Vahap Başkanla birlikte Mersin’in çok güzelleştiğini söyleyerek, “Bugün çok mutlu oldum. Herkes coşkuyla eğleniyor. Ailemle birlikte çok eğlendim” dedi. Kitap okumayı çok sevdiğini belirten çocuklardan Muhammed Zakir Yariz ise, “Bize kitap hediye edilince çok mutlu oldum. Arkadaşlarımla birlikte çok eğlendim. Burası rengarenk ve bizim için çok eğlenceli geçti” dedi.

 

……….…OOO…………..

TARSUS TAN TREN SEFERLERİ  2 YIL DURDURULDU.

Tarsus tan tren seferleri hızlı tren projesi nedeniyle 2 yıl durduruldu. Kent merkezinde Fahrettinpaşa,- Gazipaşa arası raylar sökülüp yer altına alınacak. Bu nedenle Tarsus tan Mersin ve Adana yönüne  tren seferleri hızlı tren projesi nedeniyle  durduruldu. Trenler Adana’dan ilerisine gidecek.

……….…OOO…………..

TADEKA’DA ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN

 OKUMA GRUBU KURULDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Tarsus’a Değerler Katanlar Kurulu’nda (TADEKA) kültürel ve sanatsal faaliyetler sürüyor.

TADEKA Edebiyat Kurulu tarafından Ümit Yaşar Oğuzcan Okuma Grubu kuruldu.

Her yaştan ve her kesimden kitapseverlerin bir araya geldiği okuma grubu ilk kitap olarak Ümit Yaşar Oğuzcan’ın ‘Aşka Dair Nesirler’ kitabını ele almak için buluştu.

Edebiyat sevgisini teşvik etmek ve okuyucuların kitapla ilgilenmesi için besleyici bir ortam yaratmayı amaçlayan okuma grubu, her ay bir kitap belirleyerek buluşmalara devam edecek.

……….…OOO…………..

 

TARSUS İDMAN YURDU DÜN KAFKASA 3-1 MAĞLUP

TFF 3 lig 1. grupta yer alan Tarsus İdman Yurdu, ligde  dün Bursa İnegöl Kafkasspor ile karşılaştı. İnegöl Kafkasspor, konuk ettiği Tarsus İdman Yurdu'nu 3 golle mağlup etti.  TİY dün  Bursa’da İnegöl Kafkasspor ile oynadığı maçı 3-1 kaybedip puansız döndü..

27 Nisan’da son maçımız iç sahada Karabük İdman Yurdu ile oynanacak. Maç saat 15. de başlayacak.

……….…OOO…………..


 

Yorum Gönder

0 Yorumlar