Subscribe Us


8 -9 MAYIS 2024-TARSUS MEKTUBU


 

8 MAYIS 2024-TARSUS MEKTUBU

YAKUP BONCUK İYİ GÜNLER DİLER (YKB)

………..…OOO…………..

TREN DURDU, BELEDİYE TEDBİR ALDI

Mersin ve Adana arasında faaliyet gösteren tren seferlerinin 22 Nisan itibariyle 2 yıl süreyle durdurulması kararı üzerine harekete geçen Mersin Büyükşehir Belediyesi, aldığı tedbirlerle vatandaşların mağduriyet yaşamasının önüne geçiyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yeni açılan hatlar ve artırılan sefer sayıları ile tedbir alan Büyükşehir, üniversite öğrencilerini de unutmadı.

………..…OOO…………..

TARSUS İLE ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA 263 NO’LU HAT AÇILDI

Tarsus ile Çağ Üniversitesi arasında 263 no’lu hattı 22 Nisan’da hizmete açan Büyükşehir, Çağ Üniversitesi Kampüsü’nün hemen önüne yeni bir durak kazandırdı. Vatandaşlar ayrıca Çağ Üniversitesi önünde 300 no’lu hat üzerinden aktarma da yapabilecekler.

Mersin ve Adana arasında faaliyet gösteren tren seferlerinin 22 Nisan itibariyle 2 yıl süreyle durdurulması kararı üzerine harekete geçen Mersin Büyükşehir Belediyesi vatandaşların mağduriyetini minimum düzeye indirebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

 

Başkan Vahap Seçer’in Mersin’de yaşayan ve Mersin’e gelen herkesin mutlu olabilmesi anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, TCDD tarafından Mersin-Adana tren seferlerinin 2 yıl süre ile durdurulmasının ardından aldığı tedbirleri sürdürüyor. Bu kapsamda yeni hatlar açıp, mevcut hatlarda sefer sayılarını artıran Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Çağ Üniversitesi önüne de yeni duraklar açarak hem öğrencilerin olası mağduriyetini giderdi hem de Mersin-Adana arasında seyahat eden yolcuların bu durak üzerinden aktarma yapmasına olanak sağladı.

 

Büyükşehir’den öğrencilere yeni bir hizmet; Çağ Üniversitesi Durağı

Bu kapsamda Büyükşehir, Mersin- Yenice arasında faaliyet gösteren 141 no’lu, Tarsus- Yenice arasında faaliyet gösteren 264 no’lu hatların sefer sayılarını artırdı. Özellikle Tarsus ve Çağ Üniversiteleri’nde okuyan öğrencilerin eğitim hayatının sekteye uğramaması ve mağduriyet yaşamaması adına harekete geçen Büyükşehir, Tarsus ile Çağ Üniversitesi arasında 263 no’lu hattı 22 Nisan’da hizmete açtı. Yapılan düzenlemelere ek olarak ise Büyükşehir, okulun çevre yoluna yakın olması sebebiyle öğrencilerin okul çıkış saatlerinde güvenle bekleyebilecekleri yeni bir durağı hizmete açtı. Çağ Üniversitesi Kampüsü’nün hemen önünde yer alan ‘Çağ Üniversitesi Durağı’ sayesinde yolda bekleme derdi son bulan öğrenciler, daha güvenli ve emniyetli olan bu hizmetten oldukça memnun kaldılar.

………..…OOO…………..

BELEDİYE MECLİSİ MAYIS’TA DÜN 2. KEZ TOPLANDI

Tarsus Belediyesi 2024 yılı 5. Birleşimin 2. Oturumu Meclis Toplantısı yapıldı.

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç başkanlığında meclis üyelerinin, belediye personellerinin, siyasi parti temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin, vatandaşların ve basın mensuplarının katılımıyla Tarsus Belediyesi Meclisi toplandı.

………..…OOO…………..

BOLTAÇ’A 80 MİLYON TL BORÇLANMA YETKİSİ VERİLDİ

Tarsus Belediyesi Meclis Toplantısının dünkü bölümünde başkan Ali Boltaç’a 80 milyon TL borçlanma yetkisi verilip oylandı. Karar oy birliği ile kabul edildi.

Gelecek para belediyenin her ay 31 milyon TL lik açığının kapatılması içinkullanılacak.

 

………..…OOO…………..

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

Tarsus Türk Sanat Müziği Derneğinin yeni konseri 9 mayıs 2024 Perşembe günü akşamı yapılacak. Başkan Ahmet Deniz konserin nikah salonunda akşam saat 20.00 de başlayacağını belirterek tüm musiki severleri yanlarında görmek istediklerini söyledi.

………..…OOO…………..

TARSUS GENÇLİK KAMPI BEĞENİ TOPLUYOR

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) başkanı Kaya Tepe ve yönetim kurulu üyeleri ile Tarsus’taki gazetecilerden bir grup  Gençlik kamponda üç gün geçirdi.

Ekip ilk önce Tarsus belediye başkanı Ali Boltaç’ı ziyaret etti. Belediye tesislerinde gerçekleşen ziyarette,  MGC başkanı Tepe ve gazeteciler, Boltaç’ı yeni başkan olması nedeniyle kutladılar.

Daha sonra MGC üyesi gazeteciler Tarsus Gençlik kampında bir araya geldi. 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Dünya  Basın özgürlüğü günü nedeniyle bir çalıştay gerçekleştirildi. Etkinliğe Mersin Tarsus ve diğer ilçelerimizdeki tüm basın mensupları katıldı.

Çalıştayda yerel basının sorunları ele alınarak bu sorunların gazeteciler üzerindeki etkileri konuşuldu.

Doç D. Onur Başar Özbozkurt ise çalıştayda basın etiği ve gazetecilik üzerine bir konferans verdi. Aynı zamanda Akademi Derneği başkanı olan Özbozkurt, anne ve babasının gazeteci olması nedeniyle basın sektörün yabancı değil. Üstelik kendisinin de makaleleri, araştırmaları, sempozyum bildirgeleri mevcut.

Genç Akademisyen  Onur Başar Özbozkurt’un bilgi ve araştırmalarından Mersin ve Tarsus’taki basın mensupları da yararlandılar.

GENÇLİK KAMPI GÖZDE

Tarsus’ta Berdan Barajı mesire alanı içinde bulunan ve geçmiş dönem belediyelerinin uzun vadeli olarak Devlet Su İşleri genel müdürlüğünden kiraladığı geniş arazi üzerine kurulan Tarsus Gençlik kamı,kapılarını zaman zaman eğitimcilere, basına, çocuklara, eğitimi kurumlarına açıyor. 6 şubat depreminde de birçok depremzedeyi ağırlayan ve onlara birer sıcak yuva olan Tarsus Gençlik kampındaki  Bungalov evlerde doğaya uygun ahşaptan yapılmış ve harika birer konuklama mekanı olarak işlev görüyor.

Bende Burhanettin Kocamaz’ın Tarsus’a kazandırdığı en önemli işlerden ve projelerden birisi bu Gençlik kampıdır.

Burada 18 tane Bungalov ev yapılmış. Temeli hariç tamamı ahşaptan yapılan bu evler, doğa ile baş başa kalmak ve  Basın mensuplarının yaptığı çalıştay gibi etkinliklere ve organizasyonlara ev sahipliği yapma adına çok güzel bir yer.

Tarsus Gençlik Kampında  bulunan bungalov evler, survivor oyun parkuru, kamp, kano, su fıskiyesi altında eğlence alanı, kuş gözlem evi, yapay tırmanma dağı, bisikletler, buraya gelen ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.

 

Buranın, yani kampın  sorumlusu Tufan Dokucu, iyi bir yönetici ve  gelenlere  Büyükşehir adına iyi bir ev sahipliği yapıyor. Zaten kendisini  eskilerden Tarsus Avcılar Kulübü başkanlığı döneminden ve doğa aşığı birisi olarak tanıyoruz. Tufan bey,  Mersin Büyükşehir Belediye başkanı Vahap Seçer’in sunduğu imkanları, kampa gelen davetlilere ekibi ile birlikte çok güzel hissettiriyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi başkanı  Şerife Hasoğlu Dokucu hanımında destekleriyle Tarsus Gençlik kampına gelen herkes burada gördüğü manzara, yaşanan ortam ve verilen hizmetlerden memnun kalarak ayrılıyor.

Bizi de MGC ve Tarsus basını olarak 3 gün ağırlayan Tarsus Gençlik Kamp sorumlularına, kamp görevlisi belediye çalışanlarına ve orada emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum.

Bu kampa daha önce basın olarak gitmişliğim var. Belediye Emekli Evi üyesi olarak gidip orada bir öğlen yemeklerini yediğim, Mirza Turgut tarafından verilen konferansa katılmışlığım var. Orası bana yabancı değil, ama hiç gitmemiş,görmemiş olanlarında görmesini temenni ederim.

Burası cumartesi ve Pazar günleri öğleden sonra halka açık olup çocuklarını da getirip buradaki çocuk oyun alanlarından yararlanabilirler.

Tarsus’ta böyle güzellikler olduğunu herkes bilmeli ve görmeli..

 

……….…OOO……..…

TARSUS’TA KÖYÜNÜZDE HANGİ

PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Baharlı köyü:

CHP-Ali Boltaç: 35

MHP-Mahmut Tat:108

İYİ P. M. Yunus Seven: 16

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:13

x

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Bahşiş köyü:

CHP-Ali Boltaç: 290

MHP-Mahmut Tat:972

İYİ P. M. Yunus Seven: 170

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:17

xx

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Ballıca köyü: CHP-Ali Boltaç: 33

MHP-Mahmut Tat:75

İYİ P. M. Yunus Seven:8  

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:7

xx

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Baltalı köyü:CHP-Ali Boltaç: 76

MHP-Mahmut Tat:77

İYİ P. M. Yunus Seven:15

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:42

……….…OOO…………..

KARAVAN PARKA GELEN

GÜNLÜK 300 TL ÖDEYECEK

Tarsus Belediyesine ait Şelale mevkiindeki Karavan Park ücretli oldu. Haluk Bozdoğan döneminde halka açık ve elektriği ve suyu dahil ücret alınmayan Karavan Park için günlük 300 TL ücret alınacak. Başkan Ali Boltaç “Biz belediyeye ait bu karavan parka masraf ediyorduk. Orada bazı hizmetler veriyorduk. Artık orasının ücretsiz olması yerine günlük 300 Tl işgaliye parası alacağız”dedi. Karar Mecliste kabul edildi.

……….…OOO…………..

 

Yakup Boncuk ; Huzurlu Günler Diler

Tel.0533.3248800.Yakup Boncuk-Medyad 2.Başkanı.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Tarsus Delegesi         

 

 

 

 

9 MAYIS 2024-TARSUS MEKTUBU

YAKUP BONCUK İYİ GÜNLER DİLER (YKB)

………..…OOO…………..

BAŞKAN BOLTAÇ, MERSİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN

MUHTARLAR BULUŞMASINA KATILDI

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar Buluşması programına katılarak, Başkan Vahap Seçer ile birlikte muhtarlar ile buluştu. Tarsus’a Başkan Boltaç ile birlikte büyük yatırımlar yapacağını belirten Başkan Seçer görevlerine devam eden muhtarlara tebrik, yeni seçilen muhtarlara ise hayırlı olsun dileğinde bulundu. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar Buluşması Tarsus’ta gerçekleştirildi. Programa katılan Başkan Ali Boltaç, Başkan Seçer ve Çamlıyayla Belediye Başkanı Mehmet Fatih Sofu ile birlikte muhtarlar ile buluştu. Başkan Boltaç, programda yaptığı konuşmada, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Tarsus'a değer katacaklarını ve uyumla, huzurla ve memnuniyetle çalışacaklarını belirtti. Programa çok sayıda Tarsuslu ve Çamlıyaylalı muhtarlar katılım sağladı.

 

“MUHTARLARIM NE SİZİ VATANDAŞLARA MAHCUP EDECEĞİZ NE DE BİZ MAHCUP OLACAĞIZ”

Muhtarlar Buluşması’nda konuşma yapan Başkan Boltaç, “Vahap başkanımız bizim yol göstericimiz, bize 5 yıl boyunca bu anlamda büyük katkılar sundu. Hem bürokrasiyi öğretti hem beşeri ilişkilerde bize çok şey kattı ve biz de onun sayesinde bu bilgilerimizi siyasi yaşamımıza aktardık. 5 yılın sonunda siz değerli Tarsus halkımızın teveccühü ile bugün sizlere hizmetkâr olduk, sağ olun var olun. Büyükşehir belediyemizin büyük imkânlarının bilincindeyiz. Tarsuslu belediye başkanı olması da bizim için gurur kaynağı. Dolayısıyla her yerde söylüyorum, her yere eşit hizmet ama Tarsuslu olması sebebiyle Tarsus’u ayrı yere koyduğunu ben biliyorum. İnsanın doğduğu yer çok önemlidir. Tarsus’u hiç mahrum bırakmayacaktır, biz de her zaman büyükşehir belediyemizin arkasında durup elini güçlendireceğiz.” dedi.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE DE ÇOK GÜZEL BİRLİKTELİK SAĞLAYIP HİZMETLER YAPACAĞIZ”

Sözlerine devam eden Başkan Boltaç, “Uyumla, huzurla yol memnuniyete çıkar dedik. Uyumu huzuru sağlayacağız ve dolayısıyla muhtarlarım; ne sizi vatandaşlara mahcup edeceğiz ne de biz mahcup olacağız. 5 yıl boyunca hep birlikte iş birliği ile çalışacağız. Muhtarlarımıza bize yakın zamanda kısa bir müddet zaman tanımalarını söyledim. Yeni yapılanan bir belediyeyiz, şu an her şey iyi ilerliyor. Önümüzdeki süreçte de çok güzel birliktelik sağlayıp hizmetler yapacağız. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” diye ifade etti.

 

“UYUM İÇİNDE, BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE BAŞARAMAYACAĞIZ HİÇBİR ENGEL YOK”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “Dünyanın en kadim kentinin Ali başkanın da söylediği gibi uyum içinde birlik beraberlik içinde başaramayacağımız hiçbir engel yok. Belediye başkanlarımızın yanındayız. Bizim meselemiz memleket meselesi, millet meselesi, refah kalkınma ve güzel bir şehirde yaşama arzusu. Tarsus çalışan, üreten, bereketli bir kent. Biz herkesin yüzü gülsün istiyoruz. Tarsus belediye başkanımız daha önceden meclis üyemiz olduğu için süreci gözlemlemiş bir başkanımız. Tarsus geniş bir coğrafya, nüfus olarak kentimizin en büyük ilçesi, en kadim, en eski yerleşim yerlerinden biri. Tarsusluların beklentisi çok bunu biliyoruz.” şeklinde konuştu.  

………..…OOO…………..

SEÇER, “ALİ BAŞKANIMIZLA ETKİN

 BİR HİZMET ALACAKSINIZ”

Tüm muhtarlara teşekkür eden Başkan Vahap Seçer, “Tarsus’ta yol çalışmalarımız hız kesmeden artarak devam edecek, grup yolları, merkezdeki ana caddeler, bize ait olan ve olmayan yollar hepsine destek vereceğiz rahat olun. Sosyal politikalar, yeni projelerle kültür, sanat, spor, tanıtım ve festivaller artarak devam edecek.

………..…OOO…………..

TARSUS’A TRAMVAY KONUSU

Tarsus tramvayının Altyapı Genel Müdürlüğü’nden master plan onayını aldık. Kente otogar da kazandıracağız. Şelale Sosyal Etkinlik Merkezimiz var bir de Başkan Boltaç ile görüştük orada arazimiz var. Bu proje ile de vatandaşımıza sosyal alan kazandıracağız. Karboğazı Kayak Merkezi’ni de unutmamak gerek. Ali başkanımızla etkin bir hizmet alacaksınız. MESKİ yatırımları sürecek, atık su arıtma tesisimiz var ve sayısını artıracağız. Tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

………..…OOO…………..

MERSİN’İN TİCARET ODALARI

SORUNU MASAYA YATIRILDI

Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Lokmanoğlu, Mersin'de faaliyet gösteren Tarsus dahil

oda ve borsaları ziyaret etti. Sektörel sorunları ve çözüm önerilerini tartıştı.Mersin, Tarsus, Erdemli, Silifke, Anamur ve Mut'ta oda borsa başkanları ile yapılan görüşmelerde, sektör temsilcilerinin talep ve beklentileri TOBB nezdinde değerlendirilmek üzere ele alındı. Sektör temsilcilerinin TOBB'dan talep ve beklentilerini öğrenmek, sektörlerine yönelik sorunları ve çözüm önerileri değerlendirmek üzere gerçekleştirilen ziyaretlerde, Lokmanoğlu'na MDTO Sekreteryası ve TOBB Odalar Müdürlüğünden katılım sağlandı.Mersin'in merkezinde ve ilçelerde faaliyet gösteren oda ve borsaları ziyaret eden Lokmanoğlu, TOBB'un reel sektörün sorunlarına duyarlı olduğunu ve kendisine aktarılan sorun ve taleplerin TOBB'un ilgili meclislerine taşınacağını kaydetti

………..…OOO…………..

EL SANATLARI KURSU DEVAM EDİYOR

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nun  eğitim çalışmaları devam ediyor.

Grubun özellikle Alzheimer hastaları üzerinde. zihinsel, fiziksel ve ruhsal yönden etkili bir tedavi yöntemi olduğuna dikkat çekmek için Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nde düzenlediği El Sanatları Kursu hafta içi hergün yapılıyor.

Kurslar hafta içi  saat  09.00-15.00  arasında Usta Öğretici Fatma Beşen'in eğitimi ile çalışmalarını sürdürülüyor.

El Sanatları Kursiyerleri Usta Öğretici Fatma Beşen nezdinde 5-6 Mayıs Hıdırellez Haftası dolayısıyla Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi Bahçesi'nde piknik programı düzenleyerek birlik, beraberlik ve dayanışma içinde baharın gelişini kutladı.

 

 

………..…OOO…………..

ZİÇEV’E ZİYARET

Yazar Emine Gülname  Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı nı ziyaret etti.

Emine hanım ‘’ZİÇEV Tarsus Şube Başkanı Araştırmacı-Yazarı Kemal Duru'nun kuruculuğunu yaptığı Kültür Evi Bahçesi'nde bir araya geldik.

Ne güzel demiş Cemal Süreyya;

'Seni olduğun gibi seven insanlar için iyi gün, kötü gün yoktur.

 Ne zaman yanında olması gerekiyorsa o zaman yanında olur...'

xx

Biz yanında olmamız gereken gönlü güzel dostlarımız ile Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı nı ziyaret ettik.

ZİÇEV Tarsus Şube Başkanı Araştırmacı-Yazarı Kemal Duru'nun kuruculuğunu yaptığı Kültür Evi Bahçesi'nde bir araya geldik.

 Olmamız gereken yerde doğumu ve çalışmaları ile kadim kent Tarsus'a değer katan kıymetlilerimizin doğduğu günü edâ ettik. Herkese hayırlı günler diliyorum.’!’ Dedi.

 

………..…OOO…………..

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN

YEREL BASINA PROJE ZİYARETİ

Tarsus Lütfiye Benli Ortaokulu Öğrencileri Tarsus Ekspres gazetemizi ziyaret etti.

Öğretmenleri  Talha Mustafa Ak  nezaretinde gazete tesislerine gelen öğrenciler kurucu Mustafa Erdoğan, yazı işleri müdürü  Ahmet Can Erdoğan ve yazarımız Yakup Boncuk ile görüşerek Genç Bakış , Büyük Ustalar Tarsus portreleri projesi kapsamında gazetemizde sohbet edip inceleme yaptılar.

44 yıldır yayın yapan Tarsus Ekspres gazetesinin kuruluşundan bugüne yaptığı yayınlar ve bir gazetenin hazırlanması konusunda bilgiler alan öğrenciler ayrıca Genç Bakış, Büyük Ustalar Tarsus portreleri projesi kapsamında birde görüş alışverişinde bulundular. Ekip daha önce Hikmet Öz, Remzi Karabulut ve Mehmet Tevfik Utku ile görüşme yapmışlardı.

………..…OOO…………..

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

BU AKŞAM NİKAH SALONUNDA

Tarsus Türk Sanat Müziği Derneğinin yeni konseri 9 mayıs 2024 Perşembe günü  (bugün) akşamı yapılacak. Başkan Ahmet Deniz konserin nikah salonunda akşam saat 20.00 de başlayacağını belirterek tüm musiki severleri yanlarında görmek istediklerini söyledi.

 

………..…OOO…………..

SOKAĞA ATILAN  BEBEK

Tarsus-Çamlıyayla arasında doğaya bırakılan bebek olayı ile ilgili 5 kişi gözaltına alındı. Soruşturma sürüyor. Kaynak. Akkoza

………..…OOO…………..

RUHİ KOÇAK’IN ACI GÜNÜ

TARSUS-HABER- Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi KOÇAK'ın eşi R. Şebnem KOÇAK  vefat etti.

Tarsus Kaymakamı Mehmet Ali AKYÜZ, rahatsızlığından dolayı vefat eden, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi KOÇAK'ın eşi R. Şebnem KOÇAK için Tarsus Şehir Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze merasimine katıldı.

Bizde  Merhumeye Allah'tan rahmet temenni ederken , kederli  Koçak  ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

………..…OOO…………..

TARSUS’TA KÖYÜNÜZDE HANGİ

PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük

partiden kim ne oy aldı?

Belen köyü:

CHP-Ali Boltaç: 71

MHP-Mahmut Tat:294

İYİ P. M. Yunus Seven: 21

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:8

xx

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE

NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Beylice köyü:

CHP-Ali Boltaç:297

MHP-Mahmut Tat:223

İYİ P. M. Yunus Seven: 21

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:9

xx

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Boğazpınar köyü:

CHP-Ali Boltaç: 86

MHP-Mahmut Tat.153

İYİ P. M. Yunus Seven: 26

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:31

xx

KÖYÜNÜZDE HANGİ PARTİYE NE OY ÇIKTI?

Tarsus’ta köylerde 4 büyük partiden kim ne oy aldı?

Bolatlı  köyü:

CHP-Ali Boltaç:678

MHP-Mahmut Tat:170

İYİ P. M. Yunus Seven: 18

Memleket Part. M.Ozan Bozdoğan:29

 

……….…OOO…………..

Yakup Boncuk ; Huzurlu Günler Diler.

Tel.0533.3248800.Yakup Boncuk- Medyad 2.Başkanı.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Tarsus Delegesi         

……….…OOO…………..

 

 

 

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar