Subscribe Us


BAŞKAN BOLTAÇ ŞAHİN MAHALLESİ’NDE PARK AÇTI


Tarsus’un daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için yoğun çalışmalar sürdüren Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, Şahin Mahallesi'nde düzenlenen törenle yeni parkın açılışını gerçekleştirdi. Halkın ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği açılış, renkli görüntülere sahne oldu. 

Tarsus’un ihtiyaçlarına yönelik projeleri kente kazandıran Başkan Boltaç, Şahin Mahalle halkının katılımıyla park açılışı gerçekleştirdi.  Açılışa katılan çocuklar, oyun alanlarında neşe içinde vakit geçirirken, aileler de bu yeni sosyal alanın keyfini çıkardı. İçerisinde oyun alanı, spor alanları ve dinlenme alanı bulunan parkta çocuklar Başkan Boltaç’a sevgi seli gösterdi, teşekkürlerini iletti.

“AMACIMIZ TARSUS'U DAHA YAŞANABİLİR 

BİR KENT HALİNE GETİRMEK”

 Çocuklara güvenle oynayabilecekler bir alan sağlanıldığını ifade eden Başkan Ali Boltaç, Tarsus'un yeşil alanlarını artırmaya yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini vurguladı.  Başkan Boltaç, "Şahin Mahallesi'ne kazandırdığımız bu yeni park, çocuklarımızın güvenle oynayabilecekleri, ailelerin ise keyifli vakit geçirebilecekleri bir alan olacak. Amacımız, her mahalleye nefes alacak alanlar kazandırmak ve Tarsus'u daha yaşanabilir bir kent haline getirmek." dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar