Subscribe Us


AK PARTİLİ MUSTAFA SEVER DÜN TARSUS’TAYDI


 Ak Parti MKYK üyesi Mustafa Sever bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere dün Tarsus’a geldi. Sever, Ak Parti ilçe binasına gelerek burada vatandaşlarla buluştu. Sever’i partiye gelişinde ilçe başkanı Abdurrahman Altınsucu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Partideki karşılamadan sonar toplantı salonunda partililer ve halkla buluşan Mustafa Sever “Seçim döneminde yaptığımız çalışmalar ve halkla iç içe olmak sorunlarını dinlemek için Mersin ve ilçelerini geziyorum. bugünde Tarsus ilçemizdeyiz ve teşkilatımızı ziyaret ettik. Halkımızın sorunlarını dinleyip not alıyoruz. Bunların çözümü içini ilgili birimlerle temasa geçiyoruz. Ayrıca Tarsus’ta başlatılan projelerin  devamı ve tamamlanması için takipçisi oluyoruz. En önem verdiğimiz konulardan olan Tarsus-Kazanlı sahil bandı projesinin  daha aktif hale gelmesi ve burada tahsis alan firmaların işlerine bir an önce başlamalarını sağlamak için girişimlerde bulunduk. Turizm ve Kültür Bakanlığı nezdinde girimler yaptık. Bu Haziran ayından itibaren sahilimizde çalışmalar başlayacak olup bu işlerin sıkı takipçisi olacağız. Burada 7 bin yatak kapasiteli tesisler yapılacak ve ilk etapta en az 2 bin insanımıza iş imkanı sağlanacak. Yine Uluslar arası Çukurova Bölgesel Hava alanımızın açılışı için hazırlıklar yapıyoruz.” dedi.

Sever, Tarsus’ta gördüğü ilgi  nedeniyle ilçe başkanı Abdurrahman Altınsucu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. HABER-YAKUP BONCUK
Yorum Gönder

0 Yorumlar