Subscribe Us


Seçer: “2029 seçimlerinde de çıtayı daha da yükselteceğiz”

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mezitli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘CHP Mezitli İlçe Örgütü Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldı.

 

CHP gibi büyük bir ailenin ferdi olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Seçer, “Mersin emin ellerdedir, Mersin’de 7 ilçe belediyemiz bu dönem CHP’li Belediye Başkanları tarafından yönetilecek. Benim hiçbir endişem yok, her biri başarılı olacak. Enerjiniz halka geçiyor. Belediye başkanları temas edecek, gülecek, örgütler katkı sunacak yardımcı olacak” dedi.

 

Seçer, “Başkanlarımızın yanındayız. Büyükşehir olarak 5 yıllık deneyimimizi, birikimimizi, Cumhuriyet Halk Partimizden kaynaklanan mücadele anlayışımızı gelecek 5 yılda da sürdüreceğiz” sözlerine yer verdi. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘CHP Mezitli İlçe Örgütü Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldı.

 

Mezitli Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısı’na; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Grup Başkan Vekili Ali Mahir Başarır, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, CHP Mersin Milletvekilleri Gülcan Kış ve Talat Dinçer, Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, CHP Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Alkım Sümer, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, CHP Mezitli Kadın Kolları Başkanı Sibel Coşkun, İlçe Belediye Meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, CHP önceki dönem milletvekilleri, CHP önceki dönem il başkanları ve partililer katılım sağladı.

 

Katılımcıların alkışlarıyla karşılanan Başkan Seçer, Mezitli’de çağdaş insanların yaşadığını ve hızla gelişen bir ilçe olduğunu belirtti. Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’i bir kez daha tebrik eden Seçer, “İlçe bir taraftan fırsatlar sunarken, diğer taraftan da kontrolsüz bu nüfus artışını iyi yönetecek bir belediye yönetimine ihtiyaç duymaktadır. Aksi takdirde kentin gelişmesinden kaynaklı ortaya sunduğu fırsatlar kent adına dezavantaja dönüşebilir. Burada Belediye Başkanımızın bu sosyolojik gerçekle kenti tabi ki başta Büyükşehir Belediyesinin desteği ile yönetme anlayışı içerisinde olacağından hiçbir endişem yok” sözlerine yer verdi.

 


Yorum Gönder

0 Yorumlar